«TTT Rīga» basketbolistes Eirolīgas spēlē Ungārijā izcīna trešo uzvaru

"TTT Rīga" basketbolistes trešdien viesos Ungārijā ar 68:65 pārspēja Seksārdas KSC vienību Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas spēlē un izcīnīja trešo uzvaru grupas kārtā, liecina rīkotāju informācija.

Latvijas čempionvienībā rezultatīvākā bija Ieva Pulvere ar 25 punktiem, Džasmina Tomasa pievienoja 14 punktus, bet Daugile Šarauskaite nodrošināja 12 punktus un izcīnīja 16 atlēkušās bumbas. Ungārijas komandā 17 punktus iekrāja Dana Kiana Evansa.

Pirmajā puslaikā "TTT Rīga" ne reizi nebija vadībā, taču arī laukuma saimnieces būtisku pārsvaru neiekrāja. Pulvere pusotru minūti pirms spēles beigām ar trīspunktu metienu panāca "TTT Rīgai" 64:61 pārsvaru, bet minūti vēlāk rezultāts atkal bija neizšķirts (65:65). Spēles izskaņā uzvaru nodrošināja Tomasas groza guvums, kā arī viņa vēl realizēja soda metienu.

Astoņu komandu A apakšgrupā "TTT Rīga" rēķinā ir trīs uzvaras septiņās spēlēs, kas komandu ierindo 5.vietā. Seksārdas KSC basketbolistes ir zaudējušas visās spēlēs.

Pēc divu apļu izspēles 2022. gada 1. februārī grupas četras labākās komandas kvalificēsies ceturtdaļfinālam, savukārt piektās un sestās vietas ieguvējas nonāks Eirokausa ceturtdaļfinālā.