Baltijas vīriešu volejbola līga. RTU/"Robežsardze" – "Bigbank Tartu". Vladimirs Visockis

LHF nodibina SIA "Hokeja akadēmija"

Mūsu dāmu basketbola flagmanis TTT Rīga uzsākusi Eirolīgas sezonu

«TTT Rīga» basketbolistes Eirolīgas sezonu sāk ar zaudējumu Čehijas čempionēm

Latvijas basketbola čempiones "TTT Rīga" trešdien mājās ar 66:73 zaudēja Prāgas USK vienībai pirmajā spēlē jaunajā Eirolīgas sezonā, liecina organizatoru informācija. Rīdzinieces pieļāva daudz kļūdu, kas liedza panākt lūzumu, kad spēlē vairākkārt izdevās būtiski samazināt pretinieču pārsvaru.

Mājiniecēm rezultatīvākā ar 13 punktiem bija Binta Drameha, bet pa 12 punktiem pievienoja Paula Strautmane un Lineja Hārpere. Savukārt uzvarētājām pa 17 punktiem iekrāja Valeriana Ajaji un Alisa Tomasa.

Ātrā un abpusējām kļūdām bagātā basketbolā nevienai komandai pirmajā ceturtdaļā ilgstoši neizdevās iegūt būtisku pārsvaru, līdz pēdējās minūtēs viešņu pāris rezultatīvi uzbrukumi ļāva Prāgas komandai panākt 20:14. Čehijas kluba basketbolistes veiksmīgi atsāka spēli pēc pārtraukuma, nodrošinot 15 punktu vadību (29:14). Ar agresīvāku aizsardzību un leģionāru aktivitāti uzbrukumā "TTT Rīgai" izdevās veiksmīga pakaļdzīšanās, līdz puslaika beigām sadeldējot deficītu līdz pieciem punktiem (32:37).

Vēl viena mājinieču kļūdu sērija otrā puslaika sākumā veicināja Prāgas USK atrāvienu, un pēdējā pārtraukumā Čehijas komanda jau devās ar 15 punktu pārsvaru (58:43). Ar trīspunktu metieniem "TTT Rīga" pēdējā ceturtdaļā atjaunoja intrigu un četrarpus minūtes pirms beigu svilpes panāca -7 (57:64), pirms viešņas spēja atkal nostiprināties drošākā vadībā.

Nākamnedēļ "TTT Rīga" dosies pirmajā izbraukumā, lai tiktos ar Beļģijas labāko komandu "Castors Braine", bet 30. oktobrī aizvadīs otro mājas spēli pret trīskārtējo Eirolīgas uzvarētāju no Francijas "Bourges Basket".

Eirolīgas A apakšgrupā kopā ar "TTT Rīga" ir arī pašreizējā čempionvienība Jekaterinburgas UGMK, vēl viens Krievijas klubs Orenburgas "Nadežda", Anetes Šteinbergas un Lauras Melderes pārstāvētais Itālijas klubs Venēcijas "Umana Reyer" un Turcijas "Čukurova".

Pēc divu apļu izspēles apakšgrupā četras labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā., bet 5. un 6.vietu ieguvējas sezonu turpinās Eirokausa ceturtdaļfinālā. Eirolīgas čempiones kļūs zināmas Četru finālā aprīļa otrajā pusē.