«TTT Rīga» ar zaudējumu Ungārijā noslēdz pirmo apli basketbola Eirolīgā

Latvijas sieviešu basketbola čempionvienība "TTT Rīga" ceturtdien izbraukumā Ungārijā ar 55:68 zaudēja vietējam "Sopron Basket" Eirolīgas grupas turnīra pirmā apļa pēdējā spēlē, liecina rīkotāju informācija.

"TTT Rīgai" rezultatīvākā ar 13 punktiem bija Šeilani Pedija, bet Gunta Baško nodrošināja 10 punktus. Uzvarētājām ar 18 punktiem izcēlās Kendisa Diprē.

Vēl otrās ceturtdaļas vidū rezultāts bija neizšķirts (27:27), tomēr līdz puslaika beigām mājinieces spēja nodrošināt deviņu punktu vadību (41:32). Pēdējā ceturkšņa sākumā "TTT Rīga" vēl spēja sadeldēt deficītu līdz pieciem punktiem (47:53), taču neko vairāk viešņas neiespēja, turklāt pēdējās piecās minūtēs guva tikai četrus punktus.

Astoņu komandu grupā līderei Kurskas "Dinamo", kas uzvarēja visās pirmā apļa spēlēs, ar četrām uzvarām seko četras komandas, tostarp "TTT Rīga". Pēc divu apļu izspēles grupas četras labākās komandas iekļūs izslēgšanas turnīrā, bet piektās un sestās vietas īpašnieces Eiropas klubu sezonu turpinās Eirokausa ceturtdaļfinālā.

"TTT Rīga" Eirolīgas pamatturnīrā spēlē pēc astoņu gadu pārtraukuma.