«TTT Rīga» 17.reizi kļūst par Latvijas sieviešu basketbola čempionēm

Finālsērijas favorītes "TTT Rīga" sestdien mājās ar 73:55 uzveica “Liepājas Papīrs/LSSS” vienību arī trešajā finālspēlē par zelta medaļām Latvijas sieviešu basketbola līgā (LSBL) un 17. reizi nodrošināja valsts čempioņu titulu, liecina organizatoru informācija. "TTT Rīga" sērijā par zelta medaļām uzvarēja ar 3:0.

Fināla pēdējā mačā uzvarētājām 22 punktus nodrošināja Elisone Malota, kura izcīnīja arī 11 atlēkušās bumbas, bet par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju atzītā Gunta Baško iekrāja 12 punktus. Liepājas komandā ar 22 punktiem rezultatīvākā bija Marina Ivaščanka.

Spraiga spēkošanās ritēja pirmajā ceturtdaļā un pēc pārtraukuma liepājnieces otrajā ceturksnī vēl panāca neizšķirtu (18:18). Tomēr galvenā trenera Mārtiņa Zībarta vadītā "TTT Rīga" nostiprinājās vadībā un trešajā ceturtdaļā rezultāta starpība jau pārsniedza 20 punktu.

Bronzas medaļas piektdien izcīnīja "TTT Juniores", kas finālsērijā par 3.vietu ar 2:1 pārspēja RSU basketbolistes.

"TTT Rīga" valsts čempionātā ir uzvarējusi pēdējās piecās sezonās pēc kārtas. Šosezon "TTT Rīga" un "Liepājas papīrs/LSSS" uzreiz LSBL pusfinālā iekļuva kā Latvijas un Igaunijas apvienotā čempionāta divas spēcīgākās komandas.