Rīgas basketbola entuziastu komandas aicina pieteikties Krastu mačam

Krastu mača rīkotāji pirmdien sāka reģistrēt komandas dalībai ikgadējā pasākumā, kas uz AB dambja notiks 15. un 16. augustā. Rīgas basketbola entuziastu komandu reģistrēšana Krastu mača mājaslapā noslēgsies 30. jūlija pusdienā. 

Dalībnieku izloze paredzēta pirmdien, 3. augustā, uz AB dambja. Pasākumu būs aicināti apmeklēt visi mājaslapā reģistrēto komandu pārstāvji, jo dalībniekus izlozēs tikai starp komandām, kuras būs pārstāvētas klātienē. Ierašanās un reģistrēšanās izlozei plānota no plkst. 13.15.

Pasākumā arī prezentēs XI Krastu mača oficiālo kreklu, kura dizaina autors vairākus gadus pēc kārtas ir mākslinieks Kristians Brekte.

Krastu mačs šogad risināsies starp Daugavas abiem krastiem uz AB dambja. Spēles notiks bez skatītājiem klātienē, bet spēļu tiešraides būs skatāmas LTV7 un portālā LSM.lv. Turnīra aktivitātes papildinās LTV7 raidījums “Sporta studija”, ko vadīs žurnālists Reinis Ošenieks, studijā aicinot arī viesus. Klātienē turnīra dalībniekus uzmundrinās un iedrošinās jau līdz šim zināmie Krastu mača vadītāji Renārs Zeltiņš, Raimonds Zeps, Andris Bulis un Sandis Miltovičs. Tāpat neizpaliks konkursi, pārsteigumi un muzikāli priekšnesumi.

“Krastu mačs” ir diennakts basketbola turnīrs, kurā tradicionāli piedalās un savā starpā sacenšas Daugavas labā un kreisā krasta iedzīvotāji. Turnīra pastāvēšanas 10 gados kopvērtējumā rezultāts ir neizšķirts 5:5. Arī šogad uzvarējusī komanda savā īpašumā uz gadu iegūs ceļojošo kausu, kura autors ir Latvijas Mākslas akadēmijas profesors, tēlnieks Aigars Bikše.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti