Porziņģis pieticīgs Ņujorkas «Knicks» uzvarētā pēdējā pārbaudes spēlē

Ar uzvaru gatavošanos Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonai ceturtdien pabeidza Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks", kas ar 116:111 viesos uzveica Bruklinas "Nets", liecina NBA informācija. Porziņģim arvien nesekmējās trīspunktu metienos un mačā viņš iekrāja piecus punktus.

Porziņģis laukumā bija 22 minūtes (21:31), izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, bloķēja trīs metienus un veica divas rezultatīvas piespēles, taču pieļāva arī četras kļūdas. Otrajā spēlē pēc kārtas liepājnieks netrāpīja nevienu trīspunktu metienu, šoreiz nerealizējot trīs tālmetienus. Divpunktniekos Porziņģis bija precīzs divos no četriem mēģinājumiem, kā arī trāpīja vienu no diviem soda metieniem.

Karmelo Entonijs uzvarētājiem bija rezultatīvākais ar 21 punktu, bet mājiniekiem 24 punktus iekrāja Džeremijs Lins.

"Knicks" spēja mačā likvidēt 11 punktu deficītu un veiksmīgi nospēlēja trešajā ceturtdaļā, kurā izcēlās gan Entonijs, gan Kortnijs Lī, kura rēķinā mačā bija 15 punkti.

NBA regulārā sezona sāksies 25.oktobrī, kad "Knicks" spēlēs pret čempioniem Klīvlendas "Cavaliers". Sešās pārbaudes spēlēs Ņujorkas klubs guva četras uzvaras un divreiz zaudēja.