Porziņģis mazrezultatīvs; Bertāns paliek uz soliņa

Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” piektdien ar 118:114 Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē uzvarēja Minesotas “Timberwolves”, bet paša Kristapa kontā vien 11 punkti. Savukārt Sanantonio “Spurs”, Dāvim Bertānam neizejot laukumā, guva uzvaru pār Vašingtonas “Wizards” ar rezultātu 107:105, liecina organizatoru informācija.

“Knicks” pirmajā puslaikā pārliecinoši bija vadībā pār “Wizards”, taču otrajā spēles daļā pārsvars sāka zust. Rezultātā gan uzvara ar 118:114 (30:21, 32:31, 36:36, 20:26).

Šī spēle bija viena no mazrezultatīvākajām Porziņģim. Lai gan viņš laukumā nospēlēja 40 minūtes, viņš realizēja tikai divus no sešiem tālmetieniem, netrāpīja nevienu no sešiem divpunktu metieniem un bija precīzs piecu soda metienu izpildē no septiņiem. Tāpat viņa kontā piecas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, trīs bloki, četras kļūdas un četras piezīmes, bet +/- rādītājs plus 7.

Rezultatīvākais “Knicks” rindās bija Kalrmelo Entonijs ar 29 punktiem, un 24 punktus pievienoja Deriks Rouzs. Savukārt “Timerwolves” sastāvā izcēlās Zaks Lavīns ar 23 gūtiem punktiem un Karls Entonijs Taunss ar 20 punktiem.

Šobrīd “Knicks” ar desmit uzvarām 19 spēlēs ir septītajā pozīcijā NBA Austrumu konferencē. Nākamo spēli ņujorkieši aizvadīs svētdien pret Sakramento “Knings”.

Uzvara arī Dāvja Bertāna Santantonio “Spurs” vienībai, kas ar 107:105 (24:28, 33:32, 23:14, 27:31) uzveica Vašingtonas "Wizards". Dāvis gan šo spēli pavadīja uz soliņa.

Rezultatīvākais teksasiešu komandas rindās bija Kavai Lenards ar 23 punktiem, bet galvaspilsētas sastāvā ar 23 punktiem izcēlās Bredlijs Bīls.

“Spurs” ar 16 uzvarām 20 spēlēs ierindojas NBA Rietumu konferences otrajā pozīcijā. Nākamā “Spurs” spēle, cerams, jau ar Bertānu sastāvā, pirmdien pret Milvoki “Bucks”.