Sporta studija

Intervija ar Elvi Merzļikinu

Sporta studija

Frisbijs - sporta veids ne tikai pludmalei

Intervija ar Kristapu Janičenoku

Pēc profesionāļa karjeras beigām Janičenoks mērķē uz izlases ģenerālmenedžera amatu

Kristaps Janičenoks profesionālajā basketbolā pavadījis 20 sezonas, spēlējot Beļģijā, Francijā, Itālijā un Latvijā. Piedalījies sešos Eiropas čempionātos un četras reizes izcīnījis Latvijas čempiona titulu – visas ar “VEF Rīga” komandu.

“Sajūtas ir mazliet savādas,” intervijā “Sporta studijai” atzina Janičenoks, piebilstot, ka ir iekšējs tukšums. Tagad viņš vēlas pavadīt vairāk laiku ar bērniem, makšķerēt, uzspēlēt hokeju, volejbolu, futbolu, nedomājot, ka tuvcīņās varētu kaut kas notikt.

Pēc profesionāļa karjeras beigām Kristaps pieteicies uz Latvijas vīriešu basketbola izlases ģenerālmenedžera amatu. Trīs kandidāti, tostarp Janičenoks, uzaicināti uz otro kārtu. Latvijas Basketbola savienība (LBS)  uzvarētāju paziņos 6. jūnijā.

Janičenoks atzina, ka uzrakstījis pirmo CV savā karjerā. Pirms tam kas tāds bija darīts vēl skolā, ekonomikas stundās. Savā CV Kristaps varēja izpausties valodu zināšanās, par darba vietām, taču pats atzīst, ka administratīvajā darbā pieredzes viņam nav.

Runājot par aizvadīto sezonu, Janičenoks atzīst, ka to nav sācis ar domu noslēgt profesionāļa karjeru – tas nebūtu bijis godīgi. Sezona nav bijusi fiziski smaga, tas saistīts ar Kristapa lomu komandā, bet savu karjeru viņam izdevies noslēgt uz pozitīvas nots.

Atskatoties uz sevi jaunībā, Janičenoks uzskata, ka 20 gadus vecajam Kristapam vairāk vajadzējis pievērst uzmanību individuālajai tehnikai. Taču tajos laikos neviens par to daudz nav runājis, un treniņu metodika bijusi tāda, kāda bijusi, bet vainot kādu vairs nav nozīmes.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Basketbols
Sports
Jaunākie
Interesanti