Lietuvas basketbolisti atzīst Horvātijas izlases pārākumu

Lietuvas vīriešu basketbola izlase pirmdien Rio olimpisko spēļu apakšgrupu turnīra mačā ar 81:90 atzina Horvātijas izlases pārākumu, liecina organizatoru sniegtā informācija.

Lietuvas izlases sastāvā rezultatīvākais bija Mants Kalnietis, kurš guva 26 punktus un savāca 11 bumbas zem groziem, bet Pauļus Jankūns iemeta 18 punktus, kamēr 13 punkti tika Jona Valančūna kontā.

Tikmēr Horvātijas valstsvienībā ar 22 punktiem atzīmējās Bojans Bogdanovičs.

Maču labāk iesāka lietuvieši, kuri arī uzvarēja pirmo ceturtdaļu, savukārt horvāti panāca izlīdzinājumu otrās ceturtdaļas trešajā minūtē. Kaut arī lietuvieši ceturtajā ceturtdaļā deficītu samazināja, tomēr dienvidu kaimiņi cieta zaudējumu.

Ceturtdaļfinālā lietuvieši tiksies  Austrālijas valstsvienību.

Jau ziņojām, ka Spānijas vīriešu basketbola izlase pirmdien Rio olimpisko spēļu apakšgrupu turnīra mačā ar 92:73 pārspēja Argentīnas izlasi.