Latvijas Universitātes basketbolisti notur pārsvaru un izcīna uzvaru Jēkabpilī

Latvijas Universitātes basketbolisti trešdien Latvijas basketbola līgas (LBL) spēlē viesos ar 74:67 apspēlēja BK „Jēkabpils”, apsteidzot pretiniekus turnīra tabulā, liecina LBL informācija. Spēles pēdējā ceturtdaļā mājinieki spēja atspēlēt 15 punktu deficītu, tomēr mača galotnē tika piedzīvots zaudējums.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Jānis Eiduks. 18 punktus pievienoja Roberts Krūmiņš, kura kontā arī astoņas bumbas zem groziem. Savukārt mājiniekiem 18 punktus sameta Jurijs Aleksejevs, kam arī astoņas atlēkušās bumbas.

Spēles sākums labāk padevās mājiniekiem, kuri ātri vien spēja iekrāt septiņu punktu pārsvaru. Tomēr jau pēc spēlētām desmit minūtēm ar minimālu pārsvaru vadībā bija viesi (23:22). Līdz puslaika pārtraukumam Latvijas Universitātes spēlētāji pārsvaru palielināja vēl par desmit punktiem (42:31).

Arī trešā ceturtdaļa labāk padevās viesiem, kas spēja atstatumu starp komandām palielināt līdz 15 punktiem (58:43). Pēdējās desmit minūtēs pavērsienu  veica BK „Jēkabpils”, sametot 12 punktus pēc kārtas un vēlāk arī izlīdzinot rezultātu. Tomēr mača galotne labāk padevās viesiem, kas guva trešo panākumu sezonā.

Pēc uzvaras Latvijas Universitātes vienība pakāpusies uz sesto vieto, savukārt BK „Jēkabpils” noslīdējusi uz pēdējo devīto vietu. Pirmajā vietā atrodas vēl arvien nepārspētā „Ventspils” vienība.