Jēkabsones-Žogotas Jekaterinburgas UGMK netiek sieviešu Eirolīgas finālā

Latvijas basketbolistes Anetes Jēkabsones-Žogotas pārstāvētais Krievijas klubs Jekaterinburgas UGMK piektdien mājās ar 70:77 zaudēja Turcijas "Galatasaray" un neiekļuva sieviešu Eirolīgas finālā, informēja organizatori. Jēkabsone-Žogota pusfinālā palika bez gūtiem punktiem.

Latvijas basketboliste spēlēja 14 minūtes (13:56) izpildīja vienu neprecīzu divpunktu metienu un divreiz raidīja bumbu garām grozam no trīspunktu līnijas, kā arī veica divas rezultatīvas piespēles. Daiana Taurasi mājiniecēm guva 21 punktu, bet uzvarētājām rezultatīvākā ar 29 punktiem bija Alba Torensa.

Jēkabsone-Žogota pērn ar Jekaterinburgas UGMK kļuva par Eirolīgas čempioni.

Jau vēstīts, ka pēc spēlēm ceturtdaļfināla grupā izstājās Elīnas Babkinas pārstāvētais Krievijas klubs Orenburgas "Nadežda". Eirolīgas finālastoņniekā Jekaterinburgā startēja divās grupās sadalītas astoņas komandas. Otrā pusfinālā Turcijas "Fenerbahce" tiksies ar Francijas klubu Buržas "Tango". Eirolīgas čempiones noteiks finālā svētdien.