BK «Ventspils» zaudē Turcijas klubam un attālinās no izslēgšanas spēlēm

BK "Ventspils" otrdien Eiropas Izaicinājuma kausa izcīņas spēlē ar 46:71 mājās cieta sagrāvi pret Turcijas kluba Gaziantepas "Royal Hali" basketbolistiem un piedzīvoja četrās cīņās trešo zaudējumu otrajā grupu kārtā, liecina organizatoru informācija. Neveiksme krasi samazināja Latvijas kluba cerības tikt nākamajā kārtā.

Lorenso Viljamss Ventspils komandā bija rezultatīvākais ar 12 punktiem, savukārt Mārtiņš Laksa nodrošināja 11 punktus. Viesiem 14 punktus iekrāja Ernests Bremers.

Ventspilnieki pirmajā ceturtdaļā spēja noturēt pretiniekus, un minūti pēc pirmā pārtraukuma laukuma saimnieki bija iedzinējos tikai ar divu punktu deficītu (15:17). Taču cīņas turpinājumā rezultāta starpība arvien pieauga, un puslaiku viesi pabeidza jau ar 20 punktu vadību (41:21). Trešajā ceturdaļā spēku samērs nemainījās, bet piecas minūtes pirms spēles beigām "Royal Hali" pārsvars sasniedza 30 punktu (69:39).

Gaziantepas "Royal Hali" uzvarēja visās četrās K grupā aizvadītajās spēlēs. Trešo uzvaru četrās cīņās otrdien guva Ļubercu "Triumf", kas Krievijā ar 72:69 pārspēja Francijas klubu JDA "Dijon". Pēc divu apļu izpēles divas labākās grupas komandas tiks izslēgšanas spēlēs. BK "Venstpils" vēl atlikušas spēles Dižonā un Ļubercos.