BK «Ventspils» piekāpjas «Banvit» basketbolistiem Čempionu līgā Turcijā

BK "Ventspils" trešdien izbraukumā Turcijā ar 63:78 zaudēja Bandirmas "Banvit" vienībai Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas spēlē, liecina organizatoru informācija.

Ventspilniekiem pa 15 punktiem nodrošināja Rihards Lomažs un Usmans Dramē, kurš izcīnīja arī 10 atlēkušās bumbas. Uzvarētājiem pa 14 punktiem iekrāja Džordans Morgans un Alekss Peress, kurš iepriekš karjerā spēlēja "VEF Rīga" sastāvā.

BK "Ventspils" nepilnas trīs minūtes pirms pirmā puslaika beigām turējās vadībā (34:31), taču trešo ceturtdaļu rezultatīvi aizvadīja "Banvit", pēdējā pārtraukumā dodoties ar 19 punktu vadību (65:46). Mača pēdējā ceturksnī "Banvit" vairs neļāva pretiniekiem būtiski pietuvoties.

Ventspilnieku rēķinā grupā ir trīs uzvaras un septiņi zaudējumi.

Čempionu līgas pamatturnīrā 32 komandas ir sadalītas četrās grupās pa astoņām vienībām, kas februārī noslēgs regulārās sezonas spēles. Pēc divu apļu turnīra katras grupas spēcīgākās četras komandas iekļūs astotdaļfinālā, savukārt 5. un 6.pozīcijas īpašnieces starptautisko sezonu varēs turpināt FIBA Eiropas kausā.