BK «Ventspils» no Austrijas atgriežas ar trešo uzvaru Eiropas Izaicinājuma kausā

BK "Ventspils" basketbolisti otrdien izbraukumā ar 78:71 pieveica Austrijas čempionvienību Vīnes "Zepter" un nodrošināja trešo uzvaru Eiropas Izaicinājuma kausa grupas kārtā, liecina rīkotāju informācija. Ventspils komanda pirmajā aplī uzvarēja visās trijās spēlēs.

Uzvarētājiem rezultatīvākais bija Lorenco Viljamss ar 14 punktiem, bet Sandis Valters iekrāja 11 punktus. Jānis Timma BK "Ventspils" guva 10 punktu, izcīnīja 12 atlēkušās bumbas un izdarīja sešas rezultatīvas piespēles. "Zepter" ar 17 punktiem līderis bija Predrags Miletičs.

Vīnes komandai izdevās veiksmīgs spēles sākums, pirmās ceturtdaļas pēdējā minūtē sasniedzot 11 punktu pārsvaru (25:14). Taču pēc pārtraukuma BK "Ventspils" pavērsa spēles ritējumu savā labā. Otrās ceturtdaļas vidū rezultāts BK "Ventspils" ar 31:30 pārņēma vadību, bet puslaika beigās ar 11 punktiem jau bija priekšā viesi (45:34). Otrajā puslaikā "Zepter" līdz pēdējai minūtei ne brīdi nepietuvojās tuvāk par sešiem punktiem, bet cīņas izskaņā Viljamsa precizitāte no soda metienu līnijas palīdzēja spraigākā brīdī nosargāt uzvaru.

Jau vēstīts, ka pirmajās spēlēs grupā BK "Ventspils" pārspēja Igaunijas klubu Tartu "Rock" (66:65) un Zviedrijas "Sodertalje Basket" (72:63). Otro apli BK "Ventspils" sāks 3.decembrī mājās pret Tartu "Rock".

Kontinenta klubu sacensību rangā trešajā spēcīgākajā turnīrā 32 komandas ir sadalītas divās reģionālās konferencēs. Pēc divu apļu izspēles katras grupas divas spēcīgākās komandas decembra vidū tiks nākamajā kārtā.