BK «Ventspils» kļūdās galotnē un zaudē Eiropas Izaicinājuma kausa spēlē

BK "Ventspils" otrdien Eiropas Izaicinājuma kausa izcīņas spēlē pēc neveiksmīgi aizvadītām pēdējām minūtēm ar 66:71 piekāpās Krievijas kluba Ļubercu "Triumf" basketbolistiem un piedzīvoja trijās spēlēs otro zaudējumu otrajā grupu kārtā, liecina organizatoru informācija.

Māris Gulbis Ventspils komandā bija rezultatīvākais ar 15 punktiem, savukārt Jānis Timma nodrošināja 11 punktus. "Triumf" pa 18 punktiem sameta Kails Lendrijs un Kurdons Higinss.

Viesi rezultatīvi saimniekoja otrajā ceturtdaļā un nedaudz vairāk kā minūti pirms puslaika beigām panāca 15 punktu pārsvaru (39:24). BK "Ventspils" spēja pretinieku pārsvaru dzēst, veiksmīgi sākot pēdējo ceturtdaļu ar 8:0 atrāvienu un pārņemot vadību (57:55). Cīņas galotnē izšķirošs bija "Triumf" pārākums cīņā pie groza, turklāt BK "Ventspils" pēdējā minūtē arī kļūdījās un pazaudēja bumbu uzbrukumā.

K grupā bez zaudējumiem spēlē Turcijas klubs Gaziantepas "Royal Hali", kas otrdien Francijā mērosies spēkiem ar JDA "Dijon". Pēc divu apļu izpēles divas labākās grupas komandas tiks izslēgšanas spēlēs.