BK «Ventspils» ar zaudējumu Ļubercos finišē Eiropas Izaicinājuma kausa izcīņā

BK "Ventspils" pēdējā spēlē Eiropas Izaicinājuma kausa izcīņā otrdien Krievijā ar 71:80 zaudēja vietējiem "Triumf" basketbolistiem, liecina organizatoru informācija. Jau pirms pēdējās kārtas spēlēm K grupā BK "Ventspils" nebija izredžu iekļūt izslēgšanas kārtā.

Pirms pēdējās kārtas spēlēm grupā bija zināms, ka ceturtdaļfinālā spēlēs Turcijas klubs Gaziantepas "Royal Hali" un "Triumf", bet BK "Ventspils" un Francijas JDA "Dijon" turnīrs beigsies otrajā grupu kārtā.

Ventspils komandā pēdējā spēlē turnīrā pa 15 punktiem iekrāja Māris Gulbis un Akselis Vairogs, savukārt Ronalds Zaķis nodrošināja 14 punktus. Uzvarētājiem 13 punktus guva Džeremijs Čapels.

Pirmajā puslaikā vadībā pabija abas komandas, un garajā pārtraukumā rezultāts bija neizšķirts 42:42. Veiksmīgs trešās ceturtdaļas sākums ļāva "Triumf" iegūt 10 punktu pārsvaru (57:47), taču ventspilnieki spēja pietuvoties, un minūti pirms cīņas beigām bija iedzinējos tikai ar divu punktu deficītu (71:73). Taču atlikušajās sekundēs punktus guva tikai laukuma saimnieki.