BK «Ventspils» ar grūtībām pieveic «Valmiera Glass/ViA»; Uzvar arī BK «Ogre»

Latvijas basketbola čempionvienība BK „Ventspils” sestdien savā laukumā ar grūtībām vien otrajā puslaikā pieveica „Valmiera Glass/ViA” komandu (95:85), liecina Latvijas-Igaunijas apvienotās basketbola līgas informācija.

Uzvarētājiem 18 punktus guva Rihards Lomažs un Entonijs Bīns.

Tikmēr visiem pārliecinošs komandas vilcējs bija Jānis Kaufmanis, kurš grozā sameta 36 punktus.

Izrāviens visiem padevās otrajā ceturtdaļā, kad Vidzemes komandas pārsvars vienubrīd sasniedza pat 17 punktus. Otrajā puslaikā neapšaubāmi labāki bija laukuma saimnieki, kas pakāpeniski deldēja pārsvaru un noslēguma ceturksnī pārņēma vadību, no tās vairs neatvadoties.

Tikmēr citā mačā BK „Ogre” ar 95:68 droši pieveica BK „Liepāja”.

Ogreiniešiem ar 18 punktiem izcēlās Kaspars Bērziņš un Rinalds Sirsniņš.

Savukārt BK „Liepāja” labā 21 punktu sameta Džastins Džonsons.

Uzvara BK „Ventspils” vismaz uz brīdi ļauj pabūt tabulas galvgalī ar 19 punktiem desmit spēlēs. Tiesa par punktu mazāk ir līdz šim nepārspētajai Tallinas „Kalev/Cramo”, kas aizvadījusi par spēli mazāk. Tieši pret šo Igaunijas vienību ventspilnieki piedzīvojuši vienīgo zaudējumu.

Tikmēr BK „Ogre” ar 17 punktiem desmit mačos ir trešie.