BK «Ogre» otrajā puslaikā pārspēj BK «Valka/Valga»

Latvijas basketbola līgas (LBL) spēlē sestdien BK „Ogre” savās mājās tikai otrajā puslaika nodrošināja uzvaru pret BK „Valka/Valga”, liecina organizatoru informācija.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 16 punktiem bija komandas kapteinis Mārcis Vītols, kuram arī četras bumbas zem groziem un trīs rezultatīvas piespēles. Rihards Zēbergs pievienoja vēl 14 punktus un sešas atlēkušās bumbas.

Viesiem pārliecinoši rezultatīvākais bija Roberts Freimanis, kurš sameta 23 punktus. Viņa kontā arī septiņas bumbas zem groziem.

Pirmajā ceturtdaļā labāki bija viesi, kas iekrāja trīs punktu pārsvaru (18:21). Arī puslaika pārtraukumā BK „Valka/Valga” devās esot vadībā(29:31). Otrā puslaika sākumā mājinieki demonstrēja teicamu sniegu aizsardzībā, kas ļāva pārņemt vadību mačā. Līdz pat pašai spēles galotnei abas komandas saglabāja iespēju tikt pie panākuma, tomēr veiksmīgāki bija mājinieki.

LBL kopvērtējuma tabulā pirmajā vietā vēl ar vien atrodas nepārspētā BK „Ventspils”. BK „Ogre” atrodas otrajā pozīcijā, bet „Valka/Valga” ir septītie.