Biedriņš pēc sešu gadu pauzes piedalās NBA izslēgšanas spēlē

Andris Biedriņš svētdien pēc sešu gadu pārtraukuma piedalījās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra spēlē un palīdzēja Goldensteitas "Warriors" ar 97:87 pagarinājumā gūt uzvaru pār Sanantonio "Spurs" Rietumu konferences pusfināla sērijas spēlē, liecina NBA informācija. NBA izslēgšanas spēlēs Biedriņš laukumā nebija devies kopš 2007.gada.

"Warriors" sērijā līdz četrām uzvarām panāca neizšķirtu 2:2. Sērijā piekto spēli komandas aizvadīs otrdien Sanantonio.

Biedriņš mājinieku sastāvā spēlēja trīs minūtes (2:54) un laukumā devās uz maiņu. Biedriņš izcīnīja divas atlēkušās bumbas, pieļāva vienu kļūdu un pa grozu nemeta. Uzvarētājiem Harisons Bārnss guva 26 punktus un izcīnīja ar 10 atlēkušās bumbas, bet "Spurs" rezultativitātes līderis ar 21 punktu bija Manu Džinobili.

"Warriors" pamatlaika pēdējās piecās minūtēs atspēlēja astoņu punktu deficītu un veiksmīgi turpināja cīnīties pagarinājumā, iegūstot pārliecinošu pārsvaru.

NBA izslēgšanas spēlēs Biedriņš līdz šim pēdējo reizi piedalījās 2007.gada 15.maijā, kad guva divus punktus "Warriors" zaudējumā pret Jūtas "Jazz". Šosezon Biedriņš laukumā nebija ticis kopš 12.aprīļa.