Biedriņš pēc mēneša pauzes atgriežas laukumā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

Andris Biedriņš gandrīz pēc mēneša pārtraukuma ceturtdien tika laukumā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, taču viņa pārstāvētais klubs Goldensteitas "Warriors" ar 97:116 zaudēja Rietumu konferences līderiem Oklahomasitijas "Thunder", liecina rīkotāju informācija. Iepriekšējā spēlē "Warriors" jau nodrošināja vietu izslēgšanas turnīrā, bet regulārajā sezonā atlikušajās trijās spēlēs komanda turpinās cīņu par 6.vietu Rietumu konferencē.

Biedriņš "Warriors" mājas spēlē laukumā pavadīja sešas minūtes un 19 sekundes, ar nozīmīgiem statistikas rādītājiem neizceļoties. Pa grozu viņš nemeta, bet izcīnīja vienu atlēkušo bumbu. Laukumā Biedriņš nebija ticis kopš 15. marta, nākamās 11 spēles pavadot uz rezervistu soliņa.

Stīvens Karijs "Warriors" ceturtdien bija rezultatīvākais ar 22 punktiem, savukārt Oklahomasitijas klubam 31 punktu guva Kevins Durants, kurš izcīnīja 10 atlēkušo bumbu un izdarīja astoņas rezultatīvas piespēles.

NBA Rietumu konferences turnīra tabulā "Warriors" ieņem 6. vietu ar 45 uzvarām 79 spēlēs, un par vietu sešiniekā konkurē ar tuvākajiem sekotājiem Hjūstonas "Rockets". Nākamā spēle Godensteitas kluba basketbolistiem būs jau piektdien viesos pret Losandželosas "Lakers".

Pēdējās 19 sezonās "Warriors" tikai otro reizi piedalīsies izslēgšanas spēlēs. Iepriekšējā desmitgadē Goldensteitas klubs izslēgšanas turnīrā spēlēja 2006./2007.gada sezonā.