Biedriņa «Warriors» nonāk uz izkrišanas robežas

Andra Biedriņa pārstāvētā Goldensteitas "Warriors" otrdien ar 91:109 viesos zaudēja Sanantonio "Spurs" un nonāca viena zaudējuma attālumā no izkrišanas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences pusfinālā, pavēstīja organizatori. Sērijā līdz četrām uzvarām "Spurs" ieguva 3:2 pārsvaru, un ceturtdien Sanantonio klubam būs iespēja izbraukumā nodrošināt vietu nākamajā kārtā.

Biedriņš laukumā tika otrajā spēlē pēc kārtas, spēlējot divas minūtes (2:06). Pa grozu Latvijas basketbolists nemeta, bet viņa rēķinā bija viena izcīnīta atlēkušā bumba un viens bloķēts metiens.

Uzvarētājiem rezultatīvākais bija 25 punktus guvušais Tonijs Pārkers, kura rēķinā bija arī 10 rezultatīvu piespēļu. "Warriors" ar 25 punktu guvumu izcēlās par vienu no NBA sezonā labākajiem debitantiem atzītais Harisons Bārnss.

Izšķirošais atrāviens "Spurs" izdevās otrā puslaika sākumā, kad rezultāta starpība atkārtoti sasniedza divciparu skaitli. "Warriors" basketbolisti sešas minūtes pirms spēles beigām spēja samazināt rezultāta starpību līdz astoņiem punktiem, taču neko vairāk nesasniedza.

Ja "Warriors" sērijā panāks izlīdzinājumu, izšķirošā septītā spēle būs svētdien Sanantonio.