Bertāns un Kurucs palīdz savām NBA komandām kaldināt uzvaras

Piektdien pie uzvarām Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) tika gan Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs”, gan arī Rodiona Kuruca Bruklinas “Nets”, liecina NBA informācija. Turklāt “Spurs” uzvaru pār Losandželoas “Lakers” lielā mērā palīdzēja kaldināt Dāvja spēle noslēdzošajā ceturtdaļā.

“Spurs” ar 133:120 uzvarēja Losandželosas “Lakers”. Bertāns spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa, taču laukumā viņš bija 21 minūti un guva 13 punktus, precīzi izpildot četrus no septiņiem tālmetieniem un vienīgo soda metienu. Turklāt visi punkti tika gūti pēdējā ceturtdaļā, kas rī lielā mērā palīdzēja kaldināt komandas uzvaru. Tāpat Bertāna rēķinā trīs atlēkušās bumbas, viena piespēle un trīs piezīmes, un spēli viņš noslēdza ar +/- rādītāju plus desmit.

Rezultatīvākais “Spurs” rindās bija Demars Derouzens, kura rēķinā 36 punkti, bet pa 14 punktiem pievienoja Lemarkuss Oldridžs un Petijs Milzs.

Tikmēr “Lakers” ar 35 punktiem izcēlās Lebrons Džeimss, bet 27 iemeta Kails Kuzma.

Nākamo spēli “Spurs” aizvadīs svētdien, kad tiksies ar Jūtas “Jazz”.

Tikmēr Rodiona Kuruca pārstāvētā “Nets” spraigā cīņā papildlaikā ar 106:105 uzvarēja Toronto “Raptors”. Kurucs laukumā bija 14 minūte, kuru laikā guva sešus punktus, trāpīdams trīs no četriem divpunktu metieniem, bet abi tālmetieni grozu nesasniedza. Tāpat Rodiona rēķinā trīs atlēkušās bumbas, viena pārtverta bumba, trīs piezīmes un viena kļūda, bet spēli noslēdzot +/- rādītājs bija plus viens.

“Nets” rindās “uguņoja” D’Andželo Rasels ar 29 punktiem, bet “Raptors” ar 32 gūtiem punktiem izcēlās Kavai Leonards.

“Nets” jau sestdien tiksies ar Ņujorkas “Knicks”, kurā vēl joprojām nav atgriezies traumu dziedējošais Kristaps Porziņģis.

Sanantonio “Spurs” šobrīd ar 12 uzvarām 26 spēlēs ierindojas vien NBA Rietumu konferences 13. vietā, bet “Nets” Austrumos ar deviņām uzvarām 27 spēlēs ir tabulas 11. pozīcijā.