Bertānam pieticīga precizitāte «Wizards» uzvarā

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns otrdien neizcēlās ar lielu punktu ražu, tomēr viņa un Anžeja Pasečņika pārstāvētā Vašingtonas „Wizards” ar 126:114 savā laukumā pieveica tiešos konkurentus Čikāgas „Bulls”, liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija. Pasečņiks šajā spēlē laukumā neizgāja.

Uz maiņu nākušais Bertāns 24 minūtēs (24:25) sakrāja desmit punktus, divas atlēkušās bumbas, vienu rezultatīvu piespēli un vienu bloku. Rūjienietiem esot laukumā, „Wizards” ielaida par duci punktu vairāk, nekā iemeta.

Bertāns šajā spēlē realizēja vien divus no deviņiem tālmetieniem, taču no tuvākas distances viņš nekļūdīgi guva četrus punktus.

Rezultatīvākais mājiniekiem bija komandas līderis Bredlījs Bīls, kurš sameta 30 punktus.

Viesiem 41 punktu guva Zaks Lavīns.

Abas komandas atrodas cieši līdzās kopvērtējuma tabulā ar 19 uzvarām. Tomēr „Wizards” aizvadījuši 52 spēles, kas ir par trim mazāk, tādējādi esot pozīciju augstāk – 9. vietā. No izslēgšanas spēļu zonas Vašingtonas vienību šķir četras uzvaras, tomēr priekšā esošā Orlando „Magic” spēlējusi par diviem mačiem vairāk.

Nākamā spēle „Wizards” paredzēta jau vēlāk trešdien savā laukumā pret Ņujorkas „Knicks”. Tā būs Vašingtonas kluba pēdējā spēlē pirms NBA Visu zvaigžņu mača pārtraukuma.

Jau ziņots, ka sestdien, dienu pirms zvaigžņu spēles, Bertāns Čikāgā piedalīsies trīspunktu metienu konkursā.