Basketbolista Bertāna «Wizards» otrajā puslaikā zaudē NBA spēlē

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" sestdien ar 98:123 zaudēja Jūtas "Jazz", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns spēlēja 22 minūtes (22:24), kuru laikā guva sešus punktus, izcīnīja divas bumbas zem groziem un pārtvēra vienu pretinieku bumbu. Rūjienietis trāpīja divus no četriem trejačiem, bet vienīgais metiens no tuvākas distances bija nesekmīgs. Bertānam esot laukumā, "Wizards" guva par deviņiem punktiem mazāk nekā pretinieki.

Vašingtonas labā 21 punktu guva komandas līderis Bredlijs Bīls.

Uzvarētājiem ar 28 punktiem izcēlās Donovans Mičels.

Vēl otrā puslaika ievadā "Wizards" bija pārsvars, taču spēles otrajā daļā pārāki bija "Jazz" basketbolisti, kas guva pārliecinošu uzvaru spēlē.

Sezonas kopvērtējumā "Wizards" ar 15 uzvarām 27 spēlēs atkāpušies uz septīto vietu NBA Austrumu konferencē.

Nākamo spēli galvaspilsētas klubs aizvadīs pirmdien, viesos tiekoties ar Denveras "Nuggets".