Porziņģim 15 punkti un Bertānam seši punkti «Celtics» un «Thunder» uzvarās NBA spēlēs

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien guva 15 punktus, bet Dāvis Bertāns sezonas debijā – sešus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlēs, kurās viņu komandas Bostonas "Celtics" un Oklahomasitijas "Thunder" uzvarēja.

"Celtics" viesos ar rezultātu 126:107 pārspēja Porziņģa iepriekš pārstāvētās Vašingtonas "Wizards" basketbolistus.

Porziņģis laukumā pavadītajās 23 minūtēs 52 sekundēs realizēja vienu no diviem tālmetieniem un sešus no septiņiem divpunktu metieniem. Viņa kontā bija arī sešas atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, viens bloķēts metiens, divas personiskās piezīmes un otrs labākais +/- rādītājs mačā +30.

Kristapa Porziņģa spēles epizodes mačā pret "Wizards"

Desmit no saviem 15 punktiem Porziņģis guva jau pirmajā ceturtdaļā, kad "Celtics" iekrāja 23 punktu pārsvaru. Pēdējā ceturtdaļā pie liela bostoniešu pārsvara latviešu basketbolists laukumā nedevās.

"Kādu pusotru gadu šeit bija mājas," pēc mača norādīja Porziņģis. "Protams, ka ir saglabājušās ļoti labas atmiņas."

"Celtics" rindās rezultatīvākais ar 36 punktiem bija Džeilens Brauns, bet 33 punktus pievienoja Džeisons Teitams. "Wizards" komandā 21 punktu guva Kails Kuzma.

Vašingtonas "Wizards" - Bostonas "Celtics" spēles epizodes

"Celtics" ar trim uzvarām trīs spēlēs ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē.

"Thunder" mājās ar rezultātu 124:112 pārspēja Detroitas "Pistons" basketbolistus, šajā spēlē Oklahomasitijas kluba rindās debitējot Bertānam.

Bertāns laukumā pavadītajās 12 minūtēs 51 sekundē realizēja vienu no diviem tālmetieniem un visus trīs soda metienus. Viņa kontā bija arī viena atlēkusī bumba, viena personiskā piezīme un +/- rādītājs +8.

"Thunder" rindās rezultatīvākais ar 32 punktiem bija Šejs Gildžess-Aleksandrs un 21 punktu pievienoja Džošs Gidijs. "Pistons" komandā 20 punktus guva Džeidens Aivijs.