Jaundibinātās «Trīs zvaigžņu balvas» sportā ceremoniju pārceļ uz nenoteiktu laiku

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 6 mēnešiem.

Latvijā cīņā pret Covid-19 izsludināto ierobežojumu dēļ jaundibinātās "Trīs zvaigžņu balvas'' sportā ieguvēji nekļūs zināmi 30. decembrī, kā tika plānots iepriekš, piektdien informēja Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK). Ceremonijas filmēšana pārcelta uz laiku, kad to atļaus epidemioloģiskā situācija.

Lēmumu par ceremonijas filmēšanas pārcelšanu pieņēma "Trīs Zvaigžņu balvas” organizatori un žūrijas komisijas locekļi.

Ceremonijas filmēšanas pārcelšana nenozīmē, ka tiek pārtraukts darbs pasākuma sagatavošanā un realizēšanā. Apbalvošanas pasākums notiks, līdzko to atļaus epidemioloģiskā situācija un noteikumi valstī.

Latvijas sporta izcilību “Trīs Zvaigžņu balvas” svinīgais apbalvošanas pasākums bija paredzēts kā iepriekš montēts raidījums, kur ceremonijā piedalītos tikai balvu saņēmēji 12 nominācijās. Tomēr pasākuma realizācijā nepieciešams iesaistīt apmēram 50 cilvēku lielu komandu. 

Sporta sasniegumu godināšanas pasākumu “Trīs Zvaigžņu balva 2020” organizē LOK, Latvijas Paralimpiskā komiteja un Latvijas Sporta federāciju padome ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu.

KONTEKSTS:

Lai mazinātu saslimstību ar Covid-19, valdība 17. decembrī uz trim nedēļām noteica klusuma periodu, ierobežojot tirdzniecību un pakalpojumus klātienē. Latvijā jau kopš novembra atkal ir spēkā ārkārtēja situācija, kurā pakāpeniski tiek pastiprināti ierobežojumi, bet saslimstība nesamazinās.

Epidemiologi, mediķi un politiķi aicinājuši cilvēkus ievērot ierobežojumus, lai pēc iespējas mazāk ciestu gan ekonomika, gan arī pašu veselība.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti