Latvijas meiteņu airētāju divnieks iegūst 6.vietu Eiropas junioru čempionātā

Pārairu divnieks Lana Bračka un Inga Lange svētdien Račicē, Čehijā, bija Latvijas vienīgā airētāju ekipāža galvenajā finālā un izcīnīja 6.vietu Eiropas junioru čempionātā, liecina organizatoru informācija.

Finālbraucienā Bračka/Lange finišēja pēdējās pēc septiņām minūtēm un 46,117 sekundēm, bet no uzvarētājām vācietēm Annemīkes Šances/Frīdas Hemmerlingas viņas šķīra 19,335 sekundes. Bračka/Lange pēc priekšsacīkstēm iekļuva pusfinālā, kur savā braucienā finišēja trešās un sasniedza galveno A finālu.

B finālā startēja Latvijas airētāji vieninieku klasē Anna Karasa un Tits Ralfs Verpakovskis, sacensību kopvērtējumā ierindojoties attiecīgi 10. un 12. vietā. B fināla braucienā Karasa bija ceturtā, bet Verpakovskis ieguva 6.vietu.

Sacensības 9.vietā 10 laivu konkurencē noslēdza B finālā trešajā pozīcijā finišējušais meiteņu bezstūrmaņa divnieks Ildze Vīksna/Sintija Loksta. Savukārt puišu pārairu četrinieks Ģirts Sokolovs, Krists Jānis Sakne, Egnars Rozinskis un Kaspars Golmeisters ieguva 5.vietu C finālā un 17. pozīciju čempionāta kopvērtējumā.