Linda Leen nozog hokejistu sirdis

Latvijas Mājas, mūsu valsts olimpiskās pārstāvniecības mītnes vietas oficiālajā atklāšanā, kas vakar vakarā notika Sočos, uzmanības centrā nonāca mūsu hokejisti un Latvijas mūzikas dīva Linda Leen. Viņi gan sadziedājās, gan sabildējās kopā.

Uz Latvijas Mājas oficiālo atklāšanu bija ieradusies Latvijas olimpiskas delegācijas vadība, Krievijas transporta ministrs un daudzas citas prominences. Tomēr, lielāko uzmanību izpelnījās Latvijas hokejisti, kas septiņu vīru sastāvā apmeklēja šo pasākumu un, protams, dziedātāja Linda Leen. Viņa kopā ar virtuozo ģitāristu Kasparu Zemīti ieradušies Sočos, lai Latvijas Mājā muzicētu divus vakarus pēc kārtas.

Hokejisti nebija skubināmi dziedāt līdzi, un pati Linda labprāt ļāvās kopīgai fotosesijai ar puišiem. Pasākums norisinājās mierīgā, atraisītā gaisotnē – ar smaidu uz lūpām!

Kā jau vēstījis lsm.lv, pirmo reizi olimpisko spēļu vēsturē Latvijai olimpiādes mājvietā ir sava oficiāli-neoficiālā vēstniecība, kur satikties sportistiem, līdzjutējiem, uzņēmējiem, mūziķiem, lai kopā svinētu sporta svētkus un popularizētu mūsu valsti.

Latvijas mājas adrese: "Kurortniy prospekt 103".

 

9 komentāri
Anda Zahovska
Kaunieties,komenteetaaji!
Matulis
Džeki vispār pēc šī Lindas apmeklējuma varēs iemest vārtos?
Jozis
Paskat, kas pa PUPIEM!
jana
It kā pupus nebūtu redzējis
ltv
kāds zina, cik izmaksā Latvijai šī "sava māja" ar visiem tingeltangeļiem, siržu lauzējām un aishām? No kāda budžeta tas tiek apmaksāts? Pieņemu, tikai Palestīniešiem nav māju?
Jas
Baigā siržu lauzēja! Jāsmejas!
Kŗemilek
Redzēju gabaliņu no šī pasākuma. Meitenei vajadzētu iemācīties nedziedāt šķībi, un tikai tad ķetries pie džeziskiem gabaliem.
rea
Ej, izguli dzērumu!
dags
mana vecmutere , ,kad ierauj SOTACIŅU daudz labāk nodzied...
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Jaunākie
Interesanti