Tuvākajās dienās brīžiem kusīs; ap 20. janvāri sāksies bargāka sala periods

Brīvdienās daudzviet Latvijā gaidāms neliels atkusnis, bet nākamās nedēļas otrajā pusē sāksies bargāka sala periods, liecina prognozes.

Sestdien gaisa temperatūra Latvijā svārstīsies ap nulli - Kurzemē stabils atkusnis, bet austrumos neliels sals, savukārt svētdienas naktī atkal visā valstī temperatūra noslīdēs zem nulles un būs -1..-6 grādi, Vidzemē līdz -9 grādiem, bet dienā +2..-3 grādi.

Brīvdienās brīžiem turpināsies nokrišņi - pārsvarā sniegs un slapjš sniegs, piekrastē iespējams lietus. Vairāk snigs Vidzemē.

Nākamajā darba nedēļā bieži gaidāmi nokrišņi un stiprs vējš. Latvijas austrumos snigs un puteņos, bet piekrastē nedēļas pirmajā pusē arī līs, savukārt nedēļas otrajā pusē mūsu reģionā sāks stabili ieplūst arktiska gaisa masa un ap 20. janvāri sāksies noturīga, brīžiem arī barga sala periods.

Saistītie raksti
1 komentārs
Anonīms lietotājs 17897
Dazviet IESPĒJAMS snigs, brīžiem IESPĒJAMS būs atkusnis, bet IESPĒJAMS būs stiprs sals janvāra beigās. Nu jak. Janvaris tak, tad tak jābūt salam. Nu tam BARGAJAM. Bet IESPĒJAMS var arī nebūt. UN IESPĒJAMS ka sniehgs var pāriet slapjā sniegā vai pat lietū.BET IEPSĒJAMS piesals. Tā kā IESPĒJAMS arī būs ziema Latvijai raksturīga. Un IESPĒJAMS arī es varu būt meteo laika ziņu prognozētājs, vai ne?? Iespējams...
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Laika ziņas
Laika ziņas
Jaunākie
Interesanti