Laika ziņas
Video blogs: Tuvojas karstuma vilnis
Augusts un līdz ar to arī kalendārā vasara noslēgsies ar karstuma vilni. Nākamnedēļ temperatūra vietām Latvijā sasniegs +30 un varbūt pat mazliet vairāk grādu. Vēl šajā video arī par to, ka Arktikā šovasar rekordmaz ledus, savukārt Atlantijas okeāna tropisko vētru sezonas kulminācijā nav vētru.
Pirmdien Latgalē būs līdz +29 grādiem karsts
Aizvadītajā naktī vietām Kurzemē, Zemgalē un ap Rīgu gaisa temperatūra nav noslīdējusi zem +20 grādu atzīmes, bet dienā Latgalē gaiss sakarsīs līdz +29 grādiem, liecina prognozes.
Peldvietās līdz +20 grādiem silts ūdens
Ūdens temperatūra Latvijas peldvietās jūrā, upēs un ezeros ir no +15 līdz +20 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra un pašvaldību sniegtā informācija.
Video blogs: mazticama, bet visus interesējoša prognoze rudenim
Laika prognozes turpmākajam mēnesim vai gadalaikam joprojām ir maz ticamas, ko pierādīja šīs vasaras auksta laika periodi jūlija un augusta sākumā. Tik vēsu laiku iepriekš neprognozēja neviens avots. Amerikāņu kompānija «AccuWeather» jau gadiem izplata prognozes gadalaikam. Dažkārt tās, protams, piepildās. Piemēram, šīs vasaras nebijuši spēcīgos karstuma viļņus Rietumeiropai «AccuwWeather» paredzēja itin precīzi. 
Jaunākie
Interesanti