Pēc divām aukstām naktīm daudzviet sekos neliels atkusnis

Tuvākās divas naktis daudzviet Latvijā būs ar krietnu salu, bet piektdien un sestdien valsts rietumu un centrālajā daļā gaidāms atkusnis, liecina prognozes.

Ceturtdienas un piektdienas naktī Latvijas austrumos debesis skaidrosies, tādēļ temperatūra ievērojami pazemināsies - Vidzemes austrumos un Latgalē līdz -13..-18 grādiem, pārējā valstī pārsvarā -6..-11 grādi, piekrastē vēl par dažiem grādiem siltāks. Ceturtdien daudzviet Latvijā uzspīdēs saule.

Piektdien debesis apmāksies, snigs, putinās, Kurzemē gaidāms arī slapjdraņķis un lietus, jo gaisa temperatūra valsts rietumu un centrālajā daļā paaugstināsies līdz +1..+4 grādiem, bet austrumos saglabāsies sals līdz -1..-4 grādiem. Gaidāms brāzmains dienvidrietumu vējš, piekrastē 15-17 metri sekundē.

Arī brīvdienās laiks saglabāsies līdzīgs - Kurzemē gaidāms neliels atkusnis, pārējā valstī temperatūra lielākoties kādu grādu zem nulles un brīžiem gaidāmi nokrišņi - pārsvarā sniegs, piekrastē arī slapjš sniegs.

Nākamās nedēļas sākumā temperatūra joprojām būs tuvu nullei, bieži snigs, arī putinās, bet nedēļas otrajā pusē kļūs aukstāks.

Saistītie raksti
Laika ziņas
Laika ziņas
Jaunākie
Interesanti