Režisors Dž.Dž.Džilindžers Liepājas teātrī iestudē komēdiju «Vārdiņš»

Liepājas teātrī jau mēnesi strādā režisors Dž.Dž.Džilindžers, kura vadībā top franču komēdija "Vārdiņš" ("Le Prenom"). Pirmizrāde paredzēta 11. martā, informēja teātra pārstāvji.

Lugas autori ir Matjē Delaports un Aleksandrs de Lapateljērs, pēc kuru scenārija 2012. gadā veidota arī filma ar šādu pašu nosaukumu, kas Francijā ieguvusi lielu popularitāti. Lugu no franču valodas tulkojusi Inga Rozentāle-Pejū, tā Latvijā tiek iestudēta pirmo reizi.

Elizabetes un Pjēra rīkotajās vakariņās ierodas Elizabetes brālis Vincents, viņa draudzene Anna, kas ir bērniņa gaidībās, kā arī bērnības draugs Klods. Vakariņu gaitā rodas pārpratums pēc pārpratuma, kad pārējiem tiek paziņots gaidāmajam dēlam izvēlētais vārdiņš… Šīs nudien nebūs vienkāršas vakariņas.

Izrādē piedalīsies aktieri – Signe Dancīte, Everita Pjata-Gertnere, Rolands Beķeris, Mārtiņš Kalita, Kaspars Kārkliņš, kas, radot izrādes noskaņu, izpildīs arī dziesmas franču valodā, kuras šobrīd – darba procesā – apgūst ne tikai pie vokālās pedagoģes, bet arī franču valodas konsultantes.

Kopā ar režisoru strādā mākslinieku komanda – scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa, horeogrāfe un režisora asistente Linda Kalniņa, gaismu mākslinieks Mārtiņš Feldmanis.

Izrādi iespējams noskatīties arī 12. un 26. martā, 13. un 30. aprīlī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti