«Dirty Deal Teatro» top laikmetīgās dejas izrāde «Asorti»

29.februārī "Dirty Deal Teatro" pirmizrādi piedzīvos horeogrāfes Sandras Lapiņas laikmetīgās dejas izrāde "Asorti", kas top sadarbībā ar laikmetīgās dejas kompāniju "Ārā".

Dejas izrādes pieteikums vēsta: "Priekšmeti un to smarža dzīvo mums blakus, nekustīgi noraugoties uz cilvēku attiecībām, tomēr mūsu atmiņas par notikumiem nereti asociējas tieši ar kādu konkrētu smaržu vai garšu. "Asorti" ir dejas valodā pausts stāstu maisījums, kas mudina uzdot jautājumus - vai smaržām jābūt līdzīgām vai dažādām, lai veidotos laba garša? Kur beidzas smarža un sākas smaka? Kāds mērķis ir šiem smaržu un garšu savienojumiem?"

Kā norāda izrādes veidotāji, tā nebūs nedz smaga, nedz viegla, nedz skumja, nedz priecīga. Tā būs spēle ar asociācijām, kas katram skatītājam ļaus gūt unikālu, tikai no savas personīgās pieredzes atkarīgu mākslas piedzīvojumu vai pārdzīvojumu.

Izrādē piedalās laikmetīgās dejas mākslinieki Agate Bankava, Eva Kronberga, Ivars Broničs, Jānis Putniņš un Taīsija Frolova.

"Asorti" top sadarbībā ar laikmetīgās dejas kompāniju "Ārā", kas ir izveidota, apvienojoties jaunajiem laikmetīgās dejas māksliniekiem - Latvijas Kultūras akadēmijas Laikmetīgās dejas horeogrāfijas apakšprogrammas absolventiem.

Nākamā "Asorti" izrāde paredzēta 3.martā plkst. 19.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Teātris un deja
Kultūra
Jaunākie
Interesanti