Valkā uzstāsies mūziķi no Zviedrijas

16. aprīlī Valkas Mākslas skolā norisināsies pasākumu sērijas "Psykick Dancehall" un 309. kabineta rīkotais muzikālais vakars, kurā uzstāsies projekts "Mag" un DJ Christian Pallin (Zviedrija), kā arī pašmāju duets "Les Attitudes Spectrales" un DJ Rune.

"Mag" (Gēteborga, Surplus recordings) jeb Magdelena Āgrena izmanto "dzīvās" semplēšanas tehniku, uzstāšanās laikā ierakstot frāzes no trombona, megafona, balss un ģitāras. Mūzika tiek burtiski radīta no dažādām skaņu lauskām, kas no pavisam vienkāršiem elementiem pārtop milzīgā lo-fi orķestrī, kura skanējums brīžiem var būt atturīgs un suģestējošs, bet brīžiem - haotisks un mežonīgs.

MAG @ KF HUSET from KF Huset on Vimeo.

"Les Attitudes Spectrales" sastāvā darbojas latviete Rūta Rozenfelde (bungas/balss) un francūzis Džuliens Starks (Julien Stark) (ģitāra/balss). Par viņiem atrodamā informācija ir diezgan skopa, taču to pilnībā atsver viņu enerģijas pārpilnā un skaļā mūzika, ko viņi paši raksturo kā compost rock, ghost punk, psychedelic country un fuzz blues.

Les Attitudes Spectrales from klavsloris on Vimeo.

Pirms "Mag" uzstāšanās vakaru iesildīs Kristians Pallins, ierakstos spēlējot dažādu mūziku no Kambodžas, Indonēzijas, Etiopijas, Pakistānas, Turcijas un Japānas. Savukārt vakaru noslēgs DJ Rune (Ieva Rune) ar indie, new wave, post punk diskotēku.

Koncerta sākums plkst. 21.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti