Pabeigts darbs pie audiogrāmatas «Vaira»; diska prezentācija notiks Tiguļkalnā

Darbs pie audiogrāmatas "Vaira", kurā ierakstītas Vairas Vīķes-Freibergas lasītas un iedziedātas dainas Raimonda Tigula muzikālajā pavadījumā, noslēdzies, liecina ieraksts idejas autora Arņa Krauzes "Facebook" lapā.

"Kopdarbs ar Raimondu Tigulu un Arni Krauzi tuvojas noslēgumam! Idejas autors Arnis Krauze ziņo, ka audiogrāmata "Vaira" ir gatava," raksta Vaira Vīķe-Freiberga.

Ideja ierakstīt Vairas Vīķes-Freibergas ielasītas un iedziedātas dainas radās pirms diviem gadiem. Diska atvēršana, klātesot prezidentei, 3.jūnijā plkst. 20 būs Talsos, kur piekto gadu notiks Raimonda Tigula brīvdabas autorkoncerts "Ārpasaules mūzika Tiguļkalnā". 

Piektās jubilejas koncerta mākslinieciskās programmas vadmotīvs ir "Rīta un vakara dziesmas" un tā veidota kā retrospekcija par komponista Raimonda Tigula spilgtākajiem daiļrades darbiem.

Viens no koncerta īpašajiem notikumiem būs Raimonda Tigula un eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas jaunākā sadarbības projekta prezentācija.

Raimonda Tigula korim veltītie darbi izskanēs Akadēmiskā kora "Latvija" balsīs diriģenta Māra Sirmā vadībā, savukārt solisti Kristīne Zadovska un Zigfrīds Muktupāvels izdziedās Raimonda Tigula un rakstnieces Noras Ikstenas "Ulubeles pasakas", stāstnieka lomā iejūtoties aktierim Andrim Keišam.

Pasākumā piedalīsies Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) stīgu kvartets, dziedātājas Ingrīda Krasovska un Asnate Rancāne, bungu un dūdu grupas "Auļi" dalībnieki Edgars Kārklis un Kaspars Bārbals, kā arī basģitāristi Roberts Rasa un Staņislavs Judins, bundzinieks Kristers Hartmanis un jaunā koklētāja Līga Griķe.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti