Jānim Lūsēnam jauna dziesma «Ziemassvētku zvaigzne» un video

Jaunā dziesma ”Ziemassvētku zvaigzne” pirmo reizi publikai izskanēs jau šo sestdien, 16. decembrī, Rīgā, Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā koncertā “Ir klusa nakts” solistu Ingus Pētersona, Dināras Rudānes un divu talantīgu bērnu - Elizabetes Lukaševičas un Kristiana Jasinska - sniegumā.

Jaunās dziesmas video filmēts Rīgas Krusta baznīcā. Jānis Lūsēns ir ne tikai „Ziemassvētku zvaigznes” mūzikas, bet arī vārdu autors.

 

"Šis ir tas retais gadījums, kad dziesma pati atnāk,” stāsta autors. “Pārsteidzoši, ka tas notika, pastaigājoties pa mežu, nevis sēžot pie klavierēm. Domājot par mūsu Latvijas skaistajiem dievnamiem un gaišo atmosfēru, kas valdīs mūsu šī gada svētku koncertos, radās ne tikai mūzika, bet arī vārdi.”

Ziemassvētku zvaigzneJānis Lūsēns

  Jāņa Lūsēna Ziemassvētku programma “Ir klusa nakts” būs kā dvēseliska un niansēta saruna ar klausītāju, atgriežoties siltās bērnības atmiņās par pirmajiem Ziemassvētkiem ģimenes lokā. Koncertos skanēs Jāņa Lūsēna aranžijas gan tradicionālajām dziesmām, gan I. Kalniņa, M. Brauna, V. Pūces un arī paša J. Lūsēna Ziemassvētku melodijām, kuras jau iemantojušas klausītāju mīlestību. Kopā ar solistiem muzicēs kameransamblis Jāņa Lūsēna (taustiņinstrumenti) vadībā – Evija Mundeciema (flautas, zvaniņi, perkusijas), Marita Karpa (akordeons) un Jānis Lūsēns juniors (ģitāras). 

  Ziemassvētku programma „Ir klusa nakts” turpināsies līdz pat Zvaigznes dienai. Pirmajam koncertam 16.decembrī Rīgā, Jaunajā Sv.Ģertrūdes baznīcā, sekos tikšanās ar klausītājiem 17. decembrī Jelgavas Sv.Annas baznīcā, 18.decembrī Krustpils Romas Katoļu baznīcā, 19.decembrī Gulbenes luterāņu baznīcā, 20.decembrī Talsu luterāņu baznīcā, 21.decembrī Saldus Sv.Jāņa baznīcā, 22.decembrī Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcā, 23.decembrī Liepājas Sv.Trīsvienības katedrālē, 25.decembrī Kuldīgas Sv. Annas baznīcā, 26.decembrī divos koncertos Vidzemes koncertzālē "Cēsis", 27.decembrī Rīgas Lutera baznīcā Torņakalnā, 4.janvārī Krimuldas baznīcā, 5.janvārī Smiltenes luterāņu baznīcā un 6.janvārī Vecpiebalgas kultūras namā.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Mūzika
  Kultūra
  Jaunākie
  Interesanti