«Instrumenti» ar jaunu dziesmu aicina uz albuma «Cilvēks» atklāšanas svētkiem

Grupa “Instrumenti” izdod otro singlu “Visā visumā Visums ir viss” no piektā studijas albuma “Cilvēks”, kas tiks izdots maija vidū. Līdz ar singlu “Instrumenti” piedāvā arī dziesmas teksta video, ko veidojis mākslinieks Toms Burāns, informēja grupas pārstāvji.

“Instrumentu” albums “Cilvēks”, kas seko “Zelta mikrofona” ceremonijā par labāko albumu atzītajam ierakstam “Atkala”, tiks prezentēts 15. maijā topošajā mākslas centrā “Zuzeum”.

“Visā visumā Visums ir viss” teksta autors ir dzejnieks Māris Melgalvs, kurš zināms kā vairāku nozīmīgu leģendārās grupas “Pērkons” dziesmu tekstu autors.

“Ar Māra Melgalva dzeju dzīvoju jau neapzinātā vecumā, kad, mazs puika būdams, braucu tētim līdzi grupas “Pērkons” turnejās un bieži biju klātesošs radošajos darbos ierakstu studijā. Kurš gan nav dzirdējis “Pie baltas lapas”, “Balādi par gulbi”, “Manu dienišķo” vai “Zaļo dziesmu”… Tā bija mana bērnība un ikdiena. Tad nu, šķirstot viņa grāmatiņu arī šodien, viss liekas tik saprotams, tik pazīstams, tik pārlaicīgs. Tas ir tas zelta griezums starp apcerīgu skatu tālienē un parasto ikdienību, starp prātam neaptveramo Visumu un niecīgo cilvēku tajā,” stāsta Reinis Sējāns.

“Instrumenti” 31. augustā Daugavas stadionā Rīgā rīkos līdz šim vērienīgāko koncertu grupas pastāvēšanas vēsturē. Zīmīgi, ka pirms 30 gadiem grupa “Pērkons” Daugavas stadionā pulcējusi 34 000 cilvēku.

Uz albuma atklāšanas koncertu iespējams iegādāties ierobežotu daudzumu biļešu vietnē un "Biļešu serviss" tirdzniecības vietās. Ikviens albuma atklāšanas koncerta apmeklētājs kā viens no pirmajiem savā īpašumā iegūs “Instrumentu” jauno ierakstu “Cilvēks” CD formātā.  Biļešu cena ir no 20–40 EUR, pieejamas gan sēdvietu, gan stāvvietu, kā arī fanu zonas biļetes. Bērniem 7-12 gadu vecumā iegādājamas biļetes par puscenu.

1 komentārs
Anonīms lietotājs 2145
"Tas ir tas zelta griezums starp apcerīgu skatu tālienē un parasto ikdienību, starp prātam neaptveramo Visumu un niecīgo cilvēku tajā,” par Melgalva dzeju saka Reinis Sējāns. Jā, bet šajā konkrētajā tekstā ir zināma deva ironijas, kas dziesmā nenolasās. "Pērkona" interpretācijā Melgalva ironija bija klātesoša. Melgalvs vispār bija visai sarkastisks un ironisks dzejnieks, tāpēc Kulakova piegājiens ļoti harmoniski saauga ar viņa tekstiem. Taču, protams, nav slikta dziesma. Ir, ok. Varbūt veids, kā Melgalvu pasniegt jaunajai paaudzei.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti