Rīta Panorāma

Dīkstāves laiks - apstājies darbs, bet ticība nezūd

Rīta Panorāma

Spēle un Tautasdziesmu augtuve – projektā Ceļā ar Baronu

Sitaminstrumentu ansamblis «Perpetuum Ritmico» sāks pikniku vasaru Lūznavas muižā

Ansambļa «Perpetuum Ritmico» koncerts iesāks pikniku vasaru Lūznavas muižā

Piektdien, 12. jūnijā, Lūznavas muižas parkā ar sitaminstrumentu ansambļa “Perpetuum Ritmico” koncertu tiks atklāta pikniku vasara Lūznavā, medijus informē organizatori.

Vasaras vidū Lūznavas muiža bija iecerējusi jau piekto reizi aicināt uz mākslu un garšu festivālu “Mākslas pikniks”, taču, ievērojot pasaulē valdošās pandēmijas drošības un piesardzības nosacījumus, festivāls šogad nenotiks. Tā vietā ikviens aicināts radīt un baudīt pikniku muižas parkā visas vasaras ilgumā, kā arī piedzīvot trīs koncertus.

12. jūnijā Lūznavas muižas parkā pikniku vasaru iesāks sitaminstrumentu ansamblis “Perpetuum Ritmico”, kas ir vienīgais profesionālais pastāvīgi koncertējošais sitaminstrumentu ansamblis Latvijā. Savos priekšnesumos “Perpetuum Ritmico” izmanto ļoti dažādas mūzikas stilistikas iezīmes, sākot no tautas mūzikas un populārās mūzikas ietekmes, līdz pat izteiktam avangardam. Pikniku vasaru 19. jūlijā turpinās regeja grupa “Riga Reggae”, bet to 6. septembrī noslēgs čellu trio “Melo-M” ar koncertprogrammu “Ūdens un mežu mūzika”.

Lūznavas muižas pārvaldniece Iveta Balčūne, aicinot šovasar ciemos, saka: “Šogad, svinot arī pašas Lūznavas muižas darbīgo piecgadi, aicinu izbaudīt pikniku visas vasaras garumā – svinēt kopā būšanu ar savējiem, doties piknikos draugu vai kolēģu bariņā, ģimenes lokā ar mīļotajiem, veltot laiku sarunām, sajūtām, kā arī nodoties klātbūtnes mākslai te un tagad. Līdz šim “Mākslas pikniks” ir bijis stāsts par cilvēku un viņu sajūtām, par ceļu uz emocionālo bagātināšanos un sajūsmu par dažādajām mākslas izpausmēm, kā arī savu mūzu – iedvesmas avotu apzināšanos. Festivāls ir arī kultūras un uzņēmējdarbības tikšanās un savstarpējā sadarbība, ko ļoti ceram turpināt jau nākamgad.”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti