Radio «Naba» sāk 16. dzimšanas dienas  svinību maratonu

Jau šajā nedēļas nogalē, 1. decembrī, Latvijas Radio 6 – Latvijas Universitātes Radio “Naba” ar krāšņu un muzikālu tiešraides programmu atklās savas 16. dzimšanas dienas svinības. Svētku ēteru visas dienas garumā veidos jau par tradīciju kļuvušās dzīvās mūzikas sesijas Latvijas neatkarīgo mūziķu izpildījumā un sarunas ar dzimšanas dienas svinību viesiem.

Tāpat šajā dienā tiks paziņoti Radio “Naba” fotokonkursa “16x16” uzvarētāji, kuru darbi piedalīsies ceļojošajā fotoizstādē.

Svinību dienas rītu ievadīs Radio "Naba" ceļojošās fotoizstādes “16x16” virtuālā atklāšana, informēja radio pārstāvji. Šī gada fotokonkursā Radio "Naba" aicināja ikvienu radoši domājošo izpausties par tēmu “Sakari”. Klausītāji tiks iepazīstināti ar 25 konkursa žūrijas izvēlētajiem darbiem, kuri decembrī dosies ceļojošajā izstādē, un tos varēs  apskatīt un sniegt savu vērtējumu arī Latvijas sabiedrisko mediju portālā LSM.lv. Studijā viesosies arī Latvijas Universitātes rektors prof. Indriķis Muižnieks un Latvijas Radio valdes locekle satura attīstības jautājumos Sanita Dika-Bokmeldere.

Dzimšanas dienas svinības Radio “Naba” ēterā turpinās dzīvās mūzikas koncertprogramma. Ar muzikāliem pārsteigumiem studijā pie Radio “Naba” personībām un mūzikas instruktoriem viesosies Latvijas neatkarīgās mūzikas grupas, mūziķi un mākslinieku apvienības: “Cellar Cat”, Reinis Kapteinis, Artūrs Punte un Linda Leimane (apvienība “Orbīta”), Evija Vēbere, “aPēdājs”, “NeimoM”, “Daba San” un Sniedze Prauliņa.

Visā pasaulē šo notikumu varēs redzēt arī video tiešraidē interneta vietnēs ''naba.lv'', ''lu.lv'', daļa koncertprogrammas tiks translēta arī vietnē ''Facebook''. Ētera programmu veidos – Aldis Blicsons (“Ej Apskrieties!”), Aija Fedorova (“Zinātnes vārdā”), Anete Enikova (“KŪL: Kultūras ūnijas laiks”), Klāvs Lauls (“Ožamais spirts”), Herta (“Bron-hīts”), Raimonds Ķirķis (“Bron-hīts”), Ieva Nagliņa (“Subjektīvie mērījumi”), Atis Žagars (“Mūzikas sirds”) un “Nabarīts” rīta programmas vadītāji. Neiztrūkstoši svētku ēteru papildinās konkursi, sarunas, īpaši sveicieni un pārsteigumi.

Svētku kulminācijas pasākums gaidāms trešdien, 5. decembrī, Lielajā ģildē, kur norisināsies atmosfērīgs un jaudīgs Radio “Naba” lielkoncerts ar “Sonntags Legion”, “Amorālās psihozes” un Sniedzes Prauliņas uzstāšanos. Par dejām rūpēsies Radio “Naba” DJ un mūzikas instruktori. Biļetes nopērkamas ticketshop.lv.

Radio “Naba” aicina visas dienas garumā sekot līdzi informācijai un aktivitātēm sociālajos tīklos, kā arī klausīties svētku programmu – tās veidotāji būs parūpējušies arī par īpašiem konkursiem un aktivitātēm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Kultūrtelpa
Kultūra
Jaunākie
Interesanti