Aicina pieteikt filmas balvai «Lielais Kristaps»

Līdz šā gada 15. augustam Latvijas filmu producenti un autori aicināti pieteikt savas filmas Nacionālajai kino balvai “Lielais Kristaps”, informē festivāla rīkotāji. 

Nacionālajai kino balvai var pieteikt filmas, kas pirmizrādi piedzīvojušas pēc 2018. gada 1. janvāra un nav piedalījušās iepriekšējā gada “Lielajā Kristapā”. Balvai var pieteikt Latvijā producētas jebkura garuma filmas, tajā skaitā kopražojuma filmas, spēlfilmas, dokumentālās filmas, animācijas filmas, TV filmas un seriālus. Latvijas studenti, kuri apgūst kinomākslu Latvijas vai ārvalstu augstskolās, aicināti pieteikt savas mācību ietvaros uzņemtās filmas studentu filmu konkursam.

Filmu izvērtēšana notiks divās kārtās, no šī gada 15. augusta līdz 20. septembrim ekspertu komisija atlasīs un izvirzīs nominantus labāko filmu kategorijās un 17 profesiju kategorijās, savukārt “Lielā Kristapa” laikā darbosies starptautiska žūrija, kas noteiks laureātus. Labākā studentu filma tiks noteikta atsevišķā konkursā. Tradicionāli “Lielā Kristapa” ietvaros tiks pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu kinomākslā, kā arī īpašās žūrijas un atbalstītāju balvas.

"Lielā Kristapa" balvas nolikums un pieteikuma anketa ir atrodama festivāla mājaslapā.

Nacionālā kino balva "Lielais Kristaps" šogad notiks no 7. līdz 12. novembrim.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Kino, foto un TV
Kultūra
Jaunākie
Interesanti