Sācies balvas «Kilograms kultūras» rudens balsojums

Pirmdien, 18. septembrī, sācies Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā "Kilograms kultūras 2023" rudens balsojums, kas būs aktīvs līdz 29. septembra pulksten 23.59 sabiedrisko mediju portālā LSM.

"Šo vasaru spilgti iekrāsoja Dziesmu un deju svētki, kuru pasākumus varēja svērt kilogramiem. Zīmīgi, ka atsevišķi notikumi, kā koru lielkoncerts "Tīrums" vai garīgās mūzikas koncerts, ir nokļuvuši mūzikas kategorijā, tā apliecinot nepārprotamu kvalitāti. To pašu var teikt arī par divām izstādēm – "Dziesmusvētku telpa" un "Mēs", kas izceltas mantojuma sadaļā. Iepretim kino joma šoreiz ar pieticīgāku piedāvājumu, bet pat tajā iezadzies Dziesmu svētku gēns – seriāla "Kolektīvs" veidolā. Tomēr vasaras saraksts rāda, ka dzīve ir bijusi arī pirms un pēc svētkiem – krāšņa, intīma, daudzveidīga," norāda žūrijas pārstāve, Latvijas Radio 3 "Klasika" vadītāja Gunda Vaivode.

Izvēlies savu favorītu vismaz vienā kategorijā un balsojuma apakšā autorizējies ar savu e-pastu vai sociālo mediju profilu! Balsot iespējams vienu reizi dienā.

Rudens balsojumam izvirzītie darbi Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas žūrijas redzējumā atzīti par oriģinālākajiem un kvalitatīvākajiem Latvijas kultūras notikumiem laika periodā no 2023. gada 1. maija līdz 31. augustam un ir cienīgi cīnīties par iespēju iegūt balvu "Kilograms kultūras".

"Kilograms kultūras" žūrijā darbojās Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio kultūras jomas profesionāļi – LTV Kultūras redakcijas vadītāja Ieva Rozentāle, žurnālistes Lilita Eglīte, Daira Āboliņa un Henrieta Verhoustinska, redaktors Aigars Bumburs, LTV raidījuma "Kultūrdeva" producents un mūzikas žurnālists Kaspars Zaviļeiskis, LR3 "Klasika" direktore Gunda Vaivode un žurnālisti Orests Silabriedis, Liene Jakovļeva, Anete Ašmane-Vilsone.

Par balvu "Kilograms kultūras"

"Kilograms kultūras" ir sabiedrisko mediju apbalvojums kultūras jomā, kas apliecina sabiedrisko mediju aktīvu līdzdarbību Latvijas kultūras dzīves procesos. Balvu piešķir Latvijas Televīzija, Latvijas Radio un Latvijas sabiedrisko mediju portāls LSM. Tradīcija aizsākta 2012. gadā, kad balvas tika pasniegtas par spilgtākajiem 2011. gada kultūras notikumiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti