«Supernovas» finālā iekļūst «Carousel», «Double Faced Eels», «Dziļi violets feat. Kozmens» un Markus Riva

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Sestdienas vakarā norisinājās Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2019” otrais pusfināls, kurā finālam kvalificējās četri dalībnieki – "Double Faced Eels", "Carousel", Markus Riva un "Dziļi violets". 16. februārī viņi cīnīsies par ceļazīmi uz starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu Telavivā, Izraēlā.

Sestdienas vakarā tapa zināms LTV autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2019” lielā fināla sastāvs. Par tiesībām pārstāvēt Latviju 64. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā 16. februārī cīnīsies “Laime pilnīga”, Edgars Kreilis, Samanta Tīna un Aivo Oskis no pirmā pusfināla, kā arī otrā pusfināla labākie dalībnieki – “Carousel”, “Dziļi violets feat. Kozmens”, “Double Faced Eels” un Markus Riva.

Žūrija atzina, ka otrais pusfināls kopumā šķitis spēcīgāks nekā pirmais, un ir ļoti grūti prognozēt, kura dziesma beigās varētu uzvarēt konkursa finālā. “Supernova 2019” otrajā pusfinālā piedalījās arī Adriana Miglāne, Kristīne Pastare (Peress), Kristiāna Bumbiere un grupa “Laika Upe”. Tāpat kā pirmajā pusfinālā pirms nedēļas, dziesmas un priekšnesumus vērtēja žūrija: “Latvijas Radio 5 – Pieci.lv” mūzikas redaktors un žūrijas vadītājs Rūdolfs Budze jeb DJ Rudd, mūziķi Linda Leen un Ralfs Eilands, kā arī “Radio SWH” programmu producents un mūziķis Artis Dvarionas. TV šovu vadīja Dagmāra Legante un Ketija Šēnberga.

Secība, kādā finālisti uzstāsies “Supernova 2019” lielajā finālā, tiks izlozēta pirmdien, 4. februārī “Latvijas Radio 5 – Pieci.lv” rīta šova “Pieci rīti” pl.8:15. Tad arī uzzināsim, vai Latvijas Televīzija un “Supernova 2019” žūrija kādam no finālā neiekļuvušajiem pusfinālu dalībniekiem ir piešķiruši tā saucamo “wild card” jeb iespēju startēt finālā. Atkarībā no LTV un žūrijas lēmuma, konkursa finālā 16. februārī sacentīsies vai nu astoņi, vai deviņi dalībnieki.

"Mēs ļoti vēlamies un esam gatavi Eirovīzijai! Mums ir liela skatuves pieredze. Mēs uzstājamies  patiesi un no sirds. Mums ir laba un ļoti skaista dziesma,” pirms otrā pusfināla pauda grupa "Carousel".

“Es vēlos motivēt cilvēkus, kuriem ir mērķis dzīvē, no šī mērķa neatteikties tikai tāpēc, ka nav sanācis uzreiz vai kāds no malas sacījis, ka nevajag. Tas nav tikai Eirovīzijas kontekstā. Bieži cilvēkam nolaižas rokas. Es vēlos viņus ar savu darbību motivēt nepadoties," teica Markus Riva.

“Mēs Latvijai daudz neizmaksāsim. Mēs uz Eirovīziju braucam iegūt 2. vietu!” sacīja "Dziļi violets" mūziķi, piebilstot, ka šādi rūpējas par valsts budžetu un to, lai nākamās "Supernovas" uzvarētāji varētu aizbraukt ceļojumā.

“Mēs veiksmīgi Latvijas karogu aiznesām līdz Amerikai - Losandželosai, Holivudai. Loģiski mūsu nākamais  solis ir Eirovīzija Telavivā," norādīja grupa "Double Faced Eels" "Double Faced Eels" kā savu priekšrocību min pieredzi dažādos muzikālajos stilos. Grupa uzvarēja konkursā "Best Cover Ever", gūstot mūzikas profesionāļu ievērību Losandželosā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti