Kultūras ziņas

Kultūras ziņas

Kultūras ziņas

Kultūras ziņas

LTV rudenī piedāvās jaunu seriālu «Divi vienā»

Septembrī skatītājiem piedāvās jaunu LTV veidotu seriālu «Divi vienā» 

Šobrīd pilnā sparā rit filmēšanas process jaunam LTV seriālam, kas skatītājiem tiks piedāvāts jau no 4. septembra. Iemīļoti pašmāju aktieri un pieredzējusī režisore Inta Gorodecka ir jaunā projekta “Divi vienā” kodols. 

To trīs reizes nedēļā – no otrdienas līdz ceturtdienai – varēs skatīties LTV1 ēterā tieši pirms raidījuma “Panorāma” – plkst. 20.00, informēja LTV komunikācijas speciāliste Krista Luīze Priedīte. 

Seriāla komanda sola – tas būs viegls stāsts par mums pašiem. “Divi vienā” stāsta centrā ir divas ģimenes – Krūmiņu un Abuladžu. Emīlija Krūmiņa un Veronika Abuladze pirms daudziem gadiem bijušas labākās draudzenes, taču strīds temperamentīgā gruzīna Zuraba dēļ, kuru Veronika Emīlijai “nocēlusi”, draudzību izjaucis. Nu notikusi sakritība – abām ģimenēm nākas dalīt vienu māju, jo Krūmiņu ģimene no laukiem pārvākusies dzīvot tuvāk pilsētai un iekārtojusies Zuraba un Veronikas apdzīvotās dvīņu mājas otrajā pusē. Anete ir Abuladžu, bet Lauris – Krūmiņu atvase. Abi dažādu iemeslu dēļ vairs nedzīvo kopā ar saviem dzīvesbiedriem un, kļūstot par kaimiņiem, viens otrā rada interesi.

Režisore Inta Gorodecka, kura veidojusi arī LTV seriālu “Neprāta cena” un vēl pavisam nesen – seriālu “Saplēstā krūze”, atzīst, ka notikumi šajā stāstā ir tādi, ka ikviens ar tiem var identificēties:

“Tā jau ir mūsu pašu dzīve, mūsu pašu sadzīve, darba vietas un mīlas kolīzijas. Viss, kas notiek ap mums!” 

Producente Baiba Saleniece jaunā projekta stāstu raksturo arī kā cīņu par mīlestību: “Viss ap to grozās: jaunie dažādiem paņēmieniem – gan atļautiem, gan aizliegtiem – cīnās par savu laimi!”

Seriāla stāsta idejas autore ir pati režisore. Viņa atzīst, ka ideja atnākusi viegli un stāsta attīstība problēmas nesagādā. Kopā ar Intu pie scenārija strādā Guna Kalniņa un Ivars Lūsis. Dialogu autors ir aktieris un dramaturgs Artūrs Dīcis. Režisore priecājas arī par pieredzējušo aktieru komandu, kuri metušies intensīvākajā filmēšanas periodā. “Man liekas, ka tur būs ar baudu jāskatās, ko viņi darīs, jo viņu improvizācijas spējas ir tik burvīgas. Tur būs, ko redzēt,” par aktieru profesionalitāti priecājas Inta Gorodecka.

Savukārt aktrise Līga Zeļģe, kura seriālā atveidos Aneti, ir priecīga par komandu: “Esmu ar šo komandu jau strādājusi, un man šķiet ļoti labi, ka te ir tādas ģimeniskas attiecības.

Mēs satiekamies kā veci draugi, un man ir ļoti svarīgi uzticēties komandai, ir svarīgi, lai radīšanas procesā ir vieglums.”

Jaunā seriāla scenogrāfija veidota tā, lai arī studijā filmētās ainas izskatītos maksimāli dabiski, turklāt darbība notiek ne vien telpās, bet tiek filmēti arī ārskati. Seriāla tituldziesmu iedziedājis Intars Busulis.

“Divi vienā” galvenās lomas atveido Lāsma Kugrēna, Indra Briķe, Jakovs Rafalsons, Līga Zeļģe un Ģirts Liuziniks . Jaunajā seriālā redzēsim arī Mārtiņu Eglienu, Danu Lāci-Avotiņu, Ingu Alsiņu, Regīnu Devīti, Veroniku Plotņikovu un citus. Seriālā filmējas arī Ģirta Liuzinika dēls Everts un aktrises Lienes Sebres meitiņa Emīlija. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti