Pieci.lv piedzīvo satura pārmaiņas, komandai pievienojas influencere Lota Ulmane

No pirmdienas, 27. septembra, Latvijas Radio 5 – Pieci.lv jauno rīta šovu "Rīta radio" vadīs DJ Magnuss Eriņš, producente Elīna Baltskara un jauniešu iedvesmotāja – sociālo tīklu satura veidotāja Lota Ulmane. Savukārt DJ Toms Grēviņš ierastajā braucamlaikā veidos savu "Pieci brauc" autorprogrammu – izteikti muzikālu raidījumu par un ap mūziku. Programmas izmaiņas skars teju visu ēteru, ieviešot svaigākās pasaules tendences un jauniešu auditorijā klausītākos formātus.

"Pieci.lv satura restarts ir neatņemama daļa no jauniešu auditorijai paredzētā satura veidošanas. Viss dinamiski mainās un attīstās. Elastība, drosme, eksperimenti un sociālā atbildība ir šīs radiostacijas ikdiena. Tāpēc man ir liels prieks, ka Latvijas Radio jaunieši iet līdzi laikam un atrod kopīgu valodu ar savu auditoriju gan radio viļņos, gan digitālajā vidē," teica Latvijas Radio valdes locekle programmu attīstības jautājumos Sanita Dika-Bokmeldere.

No pirmdienas līdz ceturtdienai "Rīta radio" piedāvās enerģiju, mūziku, aktuālu informāciju, pozitīvas sarunas, smieklīgas spēles un vienkārši labu rīta iesākumu ar trīs nedaudz dulliem jauniešiem – 

ētera personību Magnusu Eriņu, satura guru Elīnu Baltskaru un jauniešu iedvesmotāju Lotu Ulmani. Ēterā skanēs daudz jaunu rubriku, sākot ar “Valodas mazgātavu” par slenga un senvārdu lietojumu, līdz “Omes bonusam” ar padomiem jauniešu ceļā uz pastāvīgu dzīvi. Rīta šova vadītāji viens otram metīs arī nedēļas izaicinājumus uz kādu trakulību, ikdienas paradumu maiņu vai labo darbu darīšanu, kam varēs sekot līdzi arī Pieci.lv sociālo tīklu profilos.

Savukārt piektdienās DJ Magnuss Eriņš spēlēs ballīti, jau rīta agrumā iegriežot pēdējo nedēļas darba dienu brīvdienu noskaņās. "Tā drīzāk būs saspēle: viena dziesma no manis, otra – no klausītājiem, un tā vairākus raundus pēc kārtas. Laba ballīte izdodas tikai tad, kad DJ un auditorija ir uz viena viļņa – to arī centīšos noķert," skaidroja Magnuss Eriņš.

Jaunā Pieci.lv ētera personība Lota Ulmane ir enerģijas pilns cilvēks – veido sociālo tīklu saturu un iedvesmo daudzus tūkstošus  sekotāju.

Paralēli rīta šova veidošanai un aktivitātēm sociālajos tīklos Lota Ulmane turpina studēt komunikācijas zinātnes un vadīt savu podkāstu "Meiteņu Tualete".

"Nevaru sagaidīt pirmdienu, lai veidotu kaut ko jaunu ar cilvēkiem, kurus cienu, un ar kuriem jūtos tik uzlādēta! Es ticu, ka mēs uzrunāsim vēl vairāk jauniešu no visas Latvijas, un to centīsimies darīt caur jaunām rubrikām un lielu rīta ballīti, kas sniegs enerģiju visai atlikušajai dienai. Zinu, ka runāt radio būs izaicinājums, taču tā arī ir kāda maza sapņa realizācija," atzina "Rīta radio" jaunā vadītāja Lota Ulmane.

Rīta šova ietvaros Lotas Ulmanes pārziņā būs kino un izklaides notikumi, jaunumi sociālajos tīklos un radio ekskursiju vadīšana, piedāvājot brīvdienu maršrutus uz dažādām Latvijas vietām.

Jaunais "Pieci brauc" ik darba dienu no pulksten 16.00 līdz 19.00 turpmāk būs Toma Grēviņa rokās.

Raidījuma galvenais saturs būs īpaši piemeklēta mūzika, Toma stāsti par un ap to, sarunas ar mūziķiem, mūzikas ziņas un pa kādam satiksmes jaunumam.

Toms Grēviņš atklāja: "Es nevaru sagaidīt, lai pats noklausītos jauno "Pieci brauc"! Pēc desmit gadu pārtraukuma atkal ētera galvenais notikums būs mana sinerģija ar mūziku, ko atskaņoju, un esmu pārliecināts, ka piedāvāšu klausītājiem unikālu raidījumu, kam nekad nav bijis nekas līdzīgs! "Pieci brauc" būs raidījums, kurā klausītāji visātrāk varēs iegūt zināšanas par jaunumiem Latvijas un pasaules populārajā mūzikā, salabot robus mūzikas vēstures zināšanās un izdzirdēt ko tādu, ko nekad nav dzirdējuši."

No pulksten 19.00 līdz 20.00 skanēs raidījums "Uz riņķi" kopā ar Māru Sleju, turpinot arī klausītāju iemīļotas rubrikas – "Pieci skatās" par jaunākajām filmām un seriāliem, "Radio rings" par sportu, "Demo kaste" ar ekspertu sarunām par latviešu jauno mūziķu radītajām kompozīcijām u.c.

Pieci.lv jaunā programma ēterā skanēs no 27. septembra.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt