Rīta Panorāma

Izdots Ziemeļlatgales vīru dziesmu albums «Padzīdam i...»

Rīta Panorāma

Atklās Latgales vēstniecības Gors jumta terases vasaras sezonu

Mākslas akcija Kuldīgas pilsētvidē «Septiņi gulētāji». Skype saruna ar Anci Priedi

Kuldīgas pilsētvidē notiks mākslas akcija «Septiņi gulētāji»

Kuldīgas Kultūras centrs kuldīdzniekiem un pilsētas viesiem 26. un 27. jūnijā piedāvā mākslas akciju “Septiņi gulētāji” ar interaktīviem elementiem, vides objektiem, stikla dizainu, mūzikas un dzejas performancēm skvērā pie Kultūras centra, vecpilsētas pagalmos, Alekšupītes promenādē un Pilsētas dārzā, informē organizatori.

Akcija 26. jūnijā notiks no pulksten 19.00 līdz 24.00 un 27. jūnijā no pulksten 12.00 līdz 24.00.

“Kā zināms, nekas nav saldāks par miegu. Īpaši saldu to dara izkustēšanās svaigā gaisā, labs garastāvoklis un pozitīvas emocijas. To visu vienuviet varēs gūt relaksētā un nedaudz attālinātā pastaigā pa Kuldīgas vecpilsētu no Kultūras centra līdz Pilsētas dārzam,” skaidro pasākuma rīkotāji.

Kultūras centra skvērā ūdens čalas un putnu dziesmas vīsies ar mūzikas skaņām. Alekšupītes promenādē varēs iejusties "Trauslā miega" pasaulē, kas atkarībā no diennakts laika mirdzēs dažādās krāsu noskaņās. Pārsteigt un humora dzirksti piešķilt būs gatavas "Aitu meditācijas" dalībnieces, bet pilsētas skaistākos stūrīšus atspoguļot ''Kuldīgas paletes'' gleznotāji. Romantiskās Rumbas un Dīķa ielas tikšanās punktā varēs mēģināt sadzirdēt dzejas vārsmas zaļojošā ozoliņa lapās, bet Pilsētas dārzā gaidīs "Sapņotava", "Lietusvīriņa nedarbi" un "Krāsaini sapņi", kas galu galā aizvedīs līdz dzīvajai Kuldīgas pastkartei.

Plašāka informācija pieejama un karte ar pastaigas maršrutu apskatāma Kuldīgas Kultūras centra mājaslapā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti