«Carousel» dziesmu «That Night» vērtēs Eirovīzijas žūrija

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Telavivā grupa “Carousel” trešdien aizvadījusi pirmo no diviem ģenerālmēģinājumiem, lai ceturtdien vakarā pārstāvētu Latviju 64. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā. Otrais ģenerālmēģinājums sāksies šovakar pulksten 22.00, un to vēros arī starptautiska žūrija, kuras balsojums veidos pusi no otrā pusfināla rezultātiem. 

Trešdienas pirmo ģenerālmēģinājumu vēroja Eirovīzijas konkursa akreditētie mediji un fani, savukārt vakarā Telavivas "Expo" arēnā jau pulcēsies skatītāji un neklātienē dalībnieku uzstāšanos tiešraidē vērtēs starptautiska žūrija, kurā ietilpst 5 mūzikas industrijas profesionāļi no katras 41 dalībvalsts.

Katra žūrijas locekļa individuālais balsojums veido kopējo punktu skaitu, ko dalībvalstu žūrijas piešķir dziesmām – sākot no 12 punktiem par 1. vietu pusfinālā un beidzot ar vienu punktu 10. vietai žūrijas vērtējumā. Lai saglabātu intrigu, žūrijas balsojums publiski tiks atklāts tikai 18. maijā īsi pēc konkursa fināla. 

“Priekšnesuma tehniskā puse ar katru reizi tiek uzlabota, un grupas kopējais noskaņojums pirms vakarā gaidāmās uzstāšanās žūrijas un arēnas skatītāju priekšā ir pozitīvs,” pēc trešdienas pirmā mēģinājuma atzina Latvijas delegācijas vadītāja Zita Kaminska. Viņa piebilda, ka arī Latvijas priekšnesuma radošie režisori Renijs Miro un Filips Adamo no Zviedrijas ir apmierināti ar “Carousel” sniegumu un uzskata, ka visi priekšdarbi ir paveikti, lai vakarā atliktu izbaudīt savu uzstāšanos un rīt godam pārstāvētu Latviju pusfinālā. 

Ceturtdien par otrā pusfināla dalībniekiem balsot varēs TV skatītāji no visām otrā pusfināla dalībvalstīm, kā arī skatītāji Apvienotajā Karalistē, Īrijā un Vācijā.

Finālam jau kvalificējušās (te var noskatīties arī to priekšnesumus) pirmās desmit valstis no pirmā pusfināla: Grieķija, Baltkrievija, Serbija, Kipra, Igaunija, Čehija, Austrālija, Islande, Sanmarino un Slovēnija. Finālā neiekļuva Melnkalne, Somija, Polija, Ungārija, Beļģija, Gruzija un Portugāle. 

Latvijas uznāciens otrajā pusfinālā jau rītvakar!

Eirovīzijas otrais pusfināls ar Latvijas pārstāvju piedalīšanos LTV1 tiešraidē no Telavivas būs skatāms ceturtdien, 16. maijā pulksten 22.00. Otrā pusfināla dalībnieki uzstāsies šādā secībā:

 1. Armēnija - Srbuk “Walking Out”
 2. Īrija - Sarah McTernan “22”
 3. Moldāvija - Anna Odobescu “Stay”
 4. Šveice - Luca Hänni “She Got Me”
 5. Latvija - Carousel “That Night”
 6. Rumānija - Ester Peony “On A Sunday”
 7. Dānija - Leonora “Love Is Forever”
 8. Zviedrija - John Lundvik “Too Late For Love”
 9. Austrija - PÆNDA “Limits”
 10. Horvātija – Roko “The Dream”
 11. Malta - Michela “Chameleon”
 12. Lietuva - Jurij Veklenko “Run With The Lions”
 13. Krievija - Sergey Lazarev “Scream”
 14. Albānija - Jonida Maliqi “Ktheju tokës”
 15. Norvēģija - KEiiNO “Spirit In The Sky”
 16. Nīderlande - Duncan Laurence “Arcade”
 17. Ziemeļmaķedonija - Tamara Todevska “Proud”
 18. Azerbaidžāna - Chingiz “Truth” 
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti