Ķipurs: Melbārdis pierādījis, ka var cīnīties par medaļām

Latvijas bobsleja treneris Jānis Ķipurs intervijā raidījumam "Rīta Panorāma" norādījis, ka Oskars Melbārdis Sočos var cīnīties par medaļām četrinieku sacensībās. Par to liecinot veiksmīgie treniņbraucieni un konkurentu uzrādītie rezultāti.

Komentējot līdzšinējos treniņbraucienus, Ķipurs atzina, ka pašlaik lielākais pārsteigums ir vācu sportistu nevarība. Viņaprāt, to varētu izskaidrot ar zemu fiziskās sagatavotības līmeni, jo citos renes sporta veidos titulētie vācieši pārāk daudz zaudē startā, turklāt galvenais tāpat ir tas, kā nobrauks pilots: "Sportists ar savām iemaņām un talantu to visu vada, lai kāda tehnika tur būtu. Laikam aiziets ne pa to pašu pareizāko ceļu," vāciešus komentē Ķipurs.

Tas, ka Melbārdis nebija priecīgs par pēdējiem diviem treniņbraucieniem, kuros viņš ieņēma trešo un ceturto vietu, Ķipuru nepārsteidz.Tas tikai nozīmējot, ka Oskars gatavs cīnīties par visaugstākajām medaļām - pirmajos divos braucienos viņam bija labākais laiks.

"Oskars ir pierādījis, ka viņš var cīnīties par medaļām, un, ja ir tā iespēja, jācīnās. Ja neaizsniedzas līdz medaļām, tad sarūgtinājums ir dabiska reakcija. Oskars ir jauns, bet - Oskar, tu vari, puiši, jūs varat, mēs ticam," saka Ķipurs.

Bobsleja treneris arī uzsvēra - viņš neticot izskanējušai informācijai, ka Krievija plāno krāpties. Arī Tretjakova četri identiskie starti skeletonā viņu nepārsteidz. "Tas ir grūti, bet ne neiespējami," uzsver Ķipurs.

Jānis Ķipurs vēl arī izsakās, ka Latvijas komandai ir skaistas formas - lai izdotos tikpat skaisti nobraukt.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Jaunākie
Interesanti