Kas notiek ar priekšvēlēšanu debatēm krievu valodā?

Jānis Siksnis, Leila Rasima, Edvīns Šnore, Gatis Liepiņš, Vjačeslavs Dombrovskis, Sigita Roķe, Māris Baltiņš, Ina Druviete

Jānis Domburs 22.maijs, trešdiena 21:15

Kas notiek Latvijā?

Kas notiek Latvijā? Kas, kad un kā notiks ar Krievijas gāzes aizvietošanu Latvijā?

Kas notiek Latvijā?

Kas notiek Latvijā ar valsts, pašvaldību un privāto atbalstu bēgļiem no Ukrainas? (ar surdotulkojumu)

Kas notiek Latvijā ar valsts, pašvaldību un privāto atbalstu bēgļiem no Ukrainas?

VIDEO: Kas notiek Latvijā ar valsts, pašvaldību un privāto atbalstu bēgļiem no Ukrainas?

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Kopš 24. februāra, kad Krievija uzsāka savu pēdējo iebrukumu Ukrainā, Latvijā no Ukrainas ieradušies gandrīz 25 tūkstoši bēgļu – daudzi no viņiem ir apmetušies pie saviem radiem, draugiem vai paziņām, savukārt citus izmitinājušas pašvaldības. Iekšlietu ministrija sagatavojusi scenāriju, kas paredz, ka Ukrainas bēgļu skaits Latvijā var pieaugt līdz 40 000.

Par līdzšinējo un vēl plānoto valsts un pašvaldību atbalstu bēgļiem no Ukrainas, kā arī šo cilvēku tiesībām uz nodarbinātību, mājokli un sociālo atbalstu Latvijā raidījumā “Kas notiek Latvijā?” 27. aprīlī diskutē iekšlietu ministre Marija Golubeva ("Attīstībai"/"Par!"), Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs, labklājības ministrs Gatis Eglītis (“Konservatīvie”), Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētājs Viesturs Kleinbergs (“Progresīvie”) un Siguldas domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics, kā arī Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Zaiga Pūce.

Diskusijā piedalās arī Agnese Lāce, domnīcas “Providus” pētniece un kustības “Gribu palīdzēt bēgļiem” brīvprātīgā transporta koordinatore, kā arī labdarības organizācijas “Ziedot.lv” valdes priekšsēdētāja Rūta Dimanta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti