Kas notiek sporta politikā, finansēs un Latvijas Olimpiskajā komitejā?

Anda Čakša, Juris Zīvarts, Jānis Buks, Raimonds Lazdiņš, Aivars Platonovs, Artūrs Liepa, Dainis Caune, Raimonds Rudzāts

Jānis Domburs 17.aprīlis, trešdiena 21:15
Raidījumi
VIDEO: «Kas notiek ar drošību, interesēm un mācībām divus gadus kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā?»
VIDEO: «Kas notiek ar drošību, interesēm un mācībām divus gadus kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā?»
14. februāra diskusijā "Kas notiek ar drošību, interesēm un mācībām divus gadus kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā?" piedalās Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētājs Rihards Kols (Nacionālā apvienība), Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis ("Jaunā Vienotība"), kā arī Eiropas Savienības Tiesas tiesnese Ineta Ziemele, politologs, bloga "Latvijas drošība" autors Andis Kudors un ukraiņu izcelsmes ārste pediatre Dana Isarova.
VIDEO. Kas notiek ar lauksaimnieku protestiem un prasībām politiķiem?
VIDEO. Kas notiek ar lauksaimnieku protestiem un prasībām politiķiem?
7. februāra diskusijā "Kas notiek ar lauksaimnieku protestiem un prasībām politiķiem?" piedalās zemkopības ministrs Armands Krauze (Zaļo un Zemnieku savienība), Ministru prezidentes parlamentārais sekretārs Jānis Patmalnieks ("Jaunā Vienotība"), Saeimas deputāte Jana Simanovska ("Progresīvie"), biedrības "Zemnieku saeima" valdes loceklis Mārtiņš Trons, saimniecības "Mazdzērvītes" saimnieks Jānis Ločmelis no Valmieras puses, Ēriks Pucens, kurš organizēja protestu norisi Kuldīgā. Lauksaimnieku organizāciju vidū gan nav vienprātības par to, vai protesti šobrīd ir nepieciešami, tādēļ diskusijā piedalās pārstāvji no organizācijām, kas šajos protestos nepiedalījās, – Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes valdes locekļi Jānis Miezītis un Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas valdes priekšsēdētājs Gustavs Norkārklis.
VIDEO. Kas notiek ar izglītības finansēšanas modeļa maiņu un mazo skolu slēgšanu?
VIDEO. Kas notiek ar izglītības finansēšanas modeļa maiņu un mazo skolu slēgšanu?
31. janvāra raidījumā "Kas notiek ar izglītības finansēšanas modeļa maiņu un mazo skolu slēgšanu?" piedalās izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša ("Jaunā Vienotība"), Izglītības un zinātnes ministrijas Izglītības departamenta direktore Edīte Kanaviņa, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas deputāts no opozīcijā esošās "Apvienotā saraksta" frakcijas Česlavs Batņa,  Latvijas Pašvaldību savienības Izglītības un kultūras komitejas vadītāja, Jelgavas domes priekšsēdētāja vietniece Rita Vectirāne, Latvijas Izglītības vadītāju asociācijas prezidents, Siguldas Valsts ģimnāzijas direktors Rūdolfs Kalvāns, Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas direktors Oskars Kaulēns, kā arī iniciatīvas "Lauku mazajām vidusskolām – būt!" autore Margarita Kolosova, Mērsraga vidusskolas skolēnu vecāku pārstāvis Arno Marnics un Rīgas Katoļu ģimnāzijas skolēnu vecāku pārstāve Vineta Skujiņa.
VIDEO: Kas notiek ar jauno ēnu ekonomikas ierobežošanas plānu un iepriekšējā izpildi?
VIDEO: Kas notiek ar jauno ēnu ekonomikas ierobežošanas plānu un iepriekšējā izpildi?
24. janvāra diskusijā "Kas notiek ar jauno ēnu ekonomikas ierobežošanas plānu un iepriekšējā izpildi?" piedalās Finanšu ministrijas valsts sekretāre Baiba Bāne, līdzšinējā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme, VID ģenerāldirektora amatam izvirzītā Baiba Šmite-Roķe, ilggadējais ēnu ekonomikas pētnieks Arnis Sauka, Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektors Kaspars Gorkšs un Ārvalstu investoru padomes Latvijā Ēnu ekonomikas apkarošanas darba grupas vadītāja Evita Goša.
VIDEO. Saeimas deputātu un uzņēmēju vizītes Ķīnā: kas notiek ar politiku un ekonomiku starptautiskaj...
VIDEO. Saeimas deputātu un uzņēmēju vizītes Ķīnā: kas notiek ar politiku un ekonomiku starptautiskajās attiecībās?
Raidījuma "Kas notiek Latvijā?" 24. janvāra speciālizlaidumā "Saeimas deputātu un uzņēmēju vizītes Ķīnā: kas notiek ar politiku un ekonomiku starptautiskajās attiecībās?" piedalās Saeimas deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Ķīnas parlamentu vadītājs Ainārs Šlesers ("Latvija pirmajā vietā"), šīs pašas grupas vadītāja vietnieks Aleksandrs Kiršteins (Nacionālā apvienība), kuri abi piedalījās deputātu vizītē; deputāts Ervins Labanovskis ("Progresīvie"), kas darbojas deputātu grupā sadarbības veicināšanai ar Ķīnas parlamentu, bet vizītē nepiedalījās; kā arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis, Ārlietu ministrijas īpašo uzdevumu vēstniece Baiba Braže un bijušais diplomāts Gints Jegermanis.
VIDEO: «Kas notiek ar Veselības ministrijas plāniem par zāļu cenu samazināšanu?»
VIDEO: «Kas notiek ar Veselības ministrijas plāniem par zāļu cenu samazināšanu?»
17. janvāra diskusijā "Kas notiek ar Veselības ministrijas plāniem par zāļu cenu samazināšanu?" piedalās Veselības ministrijas parlamentārais sekretārs Artjoms Uršuļskis ("Jaunā Vienotība"), Konkurences padomes loceklis Jānis Račko, Latvijas Farmaceitu biedrības vadītāja Dace Ķikute, Latvijas Nacionālās zāļu apgādes asociācijas valdes loceklis Jānis Lībķens, Latvijas Farmaceitiskās aprūpes asociācijas izpilddirektore Kristīne Jučkoviča, Latvijas Patentbrīvo medikamentu asociācijas valdes priekšsēdētājs Egils Einārs Jurševics, Latvijas Pacientu organizāciju tīkla vadītāja Baiba Ziemele un "Aptieku biedrības" valdes priekssēdētājas vietniece Aiga Zariņa.
VIDEO. «Kas notiek ar reformām un vadības maiņu Valsts ieņēmumu dienestā?»
VIDEO. «Kas notiek ar reformām un vadības maiņu Valsts ieņēmumu dienestā?»
10. janvāra diskusijā "Kas notiek ar reformām un vadības maiņu Valsts ieņēmumu dienestā?" piedalīsies finanšu ministrs Arvils Ašeradens, pašreizējā Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme, Valsts kontroles padomes locekle Maija Āboliņa, ģenerālprokurors Juris Stukāns, kā arī Rīgas Ekonomikas augstskolas profesors, ēnu ekonomikas pētnieks Arnis Sauka un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. 
Kas (ne)notika 2023.gadā? «Kas notiek Latvijā?» vērtējumi un Jāņa Dombura komentāri
Kas (ne)notika 2023.gadā? «Kas notiek Latvijā?» vērtējumi un Jāņa Dombura komentāri
2023. gadā Valsts prezidenta amatā Egilu Levitu nomainījis Edgars Rinkēvičs, bet Krišjāni Kariņu ("Jaunā Vienotība" (JV)) Ministru prezidenta amatā – Evika Siliņa (JV). Gada otrajā pusē pierima inflācija, taču teju apstājies arī iekšzemes kopprodukta pieaugums.  Jau otro gadu turpinās Krievijas sāktais karš Ukrainā, kas ietekmē arī sabiedrisko un politisko dienaskārtību Latvijā.  Atskatoties uz aizejošo 2023. gadu, raidījums "Kas notiek Latvijā?" skaidroja iedzīvotāju vērtējumu par dzīves kvalitātes izmaiņām, gandarījumu vai vilšanos par 2022. gada rudenī izdarītajām izvēlēm 14. Saeimas vēlēšanās, kā arī atskatījās uz zīmīgākajām diskusijām "Kas notiek Latvijā?" studijā. Aizvadītā 2023. gada būtiskākās norises politikā, ekonomikā un sabiedrībā komentē un vērtē Jānis Domburs.
VIDEO. Kas notiek ar Krievijas graudu un citu preču importu un tranzītu Latvijā?
VIDEO. Kas notiek ar Krievijas graudu un citu preču importu un tranzītu Latvijā?
20. decembra diskusijā "Kas notiek ar Krievijas graudu un citu preču importu un tranzītu Latvijā?" piedalās zemkopības ministrs Armands Krauze (Zaļo un Zemnieku savienība), satiksmes ministrs Kaspars Briškens ("Progresīvie"), sankciju politikas veidošanā iesaistītās Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks Andžejs Viļumsons, bijušais zemkopības ministrs Didzis Šmits, kā arī Latvijas Stividorkompāniju asociācijas padomes loceklis Jānis Kasalis, lauksamniecības kooperatīva "Latraps" valdes priekšsēdētājs Roberts Strīpnieks un "VAKS Kooperatīvā sabiedrība" valdes priekšsēdētājs Indulis Jansons.
VIDEO. «Kas notiek ar «Rail Baltica» plānošanu, būvniecību un izmaksām?»
VIDEO. «Kas notiek ar «Rail Baltica» plānošanu, būvniecību un izmaksām?»
13. decembra diskusijā "Kas notiek ar "Rail Baltica" plānošanu, būvniecību un izmaksām?" piedalās satiksmes ministrs Kaspars Briškens ("Progresīvie"), bijušie satiksmes ministri Jānis Vitenbergs (Nacionālā apvieniba) un Tālis Linkaits (Jaunā konservatīvā partija), finanšu ministrs Arvils Ašeradens ("Jaunā Vienotība"), "Rail Baltica" Globālā projekta stratēģijas un ekonomikas departamenta vadītāja Kristīne Malnača, "Eiropas Dzelzceļa līniju" valdes priekšsēdētājs Kaspars Vingris, Valsts kontroles padomes locekle Inese Kalvāne, kā arī jurists Jānis Uzulēns.