Kas noticis Kariņa valdības trīsgadē? Kas notiks ar Covid-19 ierobežojumiem un aicinājumu ministriem demisionēt?

Lelde Metla-Rozentāle, Ivars Godmanis, Māris Kučinskis, Gunta Ancāne, Karīna Ploka, Kaspars Bērziņš, Jānis Naglis, Gints Kuzņecovs.

Jānis Domburs 26.janvāris, trešdiena 21:15
Raidījumi
VIDEO: «Kas notiek Latvijā?» – par viltotiem Covid-19 sertifikātiem un energoresursu cenām
Publiskajā telpā jau labu laiku pieejama informācija par viltotiem Covid-19 sertifikātiem, kuru patieso skaitu var tikai minēt. Policija līdz šim ierosinājusi vairākus desmitus kriminālprocesu, taču nevienam mediķim, uz kuru krīt aizdomu ēna, profesionālās darbības sertifikāts vēl nav anulēts. Elektrības un gāzes cenas šoruden sasniegušas vēl nepieredzētus augstumus, un neviens nezina, kad cenu kāpums beigsies un kā it īpaši trūcīgākā sabiedrības daļa apmaksās apkures rēķinus. Par šiem un citiem jautājumiem trešdienas, 1. decembra, vakarā diskutēs  raidījumā “Kas notiek Latvijā”, ko plkst. 21.15 varēs vērot LTV1 un portālā LSM.LV.
Video. Diskusija «Visatļautība, iebiedēšana, neatkarība un nerakstītie likumi: kas notiek starp politiķiem un medijiem?»
29. novembra diskusijā portālā lsm.lv piedalījās Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētājs Artuss Kaimiņš Saeimas Mediju politikas apakškomisijas priekšsēdētāja Vita Anda Tērauda (“Attīstībai”/”Par!”), Saeimas deputāti Dagmāra Beitnere-Le Galla (Jaunā konservatīvā partija) un Jānis Iesalnieks (Nacionālā apvienība), kā arī Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes priekšsēdētājs Jānis Siksnis un Latvijas Žurnālistu asociācijas valdes locekle Sigita Roķe.
VIDEO. Diskusija «Kas notiek ar migrantiem, hibrīdkaru un drošību: starp Baltkrieviju, Krieviju, Eiropu un NATO?»
24. novembra diskusijā “Kas notiek Latvijā?” par migrācijas krīzi, hibrīdkaru un to radīto apdraudējumu Latvijas, Baltijas valstu un Eiropas drošībai piedalās ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (''Jaunā Vienotība''), iekšlietu ministre Marija Golubeva (“Attīstībai”/”Par!”), Latvijas Universitātes asociētais profesors, Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centra vadošais pētnieks Toms Rostoks, Nacionālo bruņoto spēku rezerves pulkvedis Igors Rajevs un Fiskālās disciplīnas padomes vadītāja, Latvijas Universitātes Biznesa un vadības fakultātes maģistra studiju programmas “Eiropas studijas un ekonomiskā diplomātija” direktore Inna Šteinbuka.
VIDEO. «Kas notiek ar valsts budžeta projektu un Covid-19 ierobežojumiem darba attiecībās?»
17. novembrī raidījumā “Kas notiek Latvijā?” apspriež 2022. gada valsts budžetu un ar to saistītos likumus, par kuriem diskusijas Saeimā ilgst jau vairākas dienas. Otrs raidījuma temats – situācija, kas veidojas Latvijā saistībā ar valdības noteiktajiem Covid-19 ierobežojumiem, kas paģēr valsts un sabiedriskajā sektorā strādājošajiem, tajā skaitā pašvaldībās un valsts un pašvaldību kapitālsabiedrībās nodarbinātajiem, iegūt sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu. Īpaši ierobežojumi ar atsevišķi likumu noteikti Saeimas un pašvaldību deputātiem.
VIDEO. «Kas notiek Latvijā?»: Kas notiek ar Covid-19 krīzes savaldīšanu? (papildināts)
Dienu pirms lemšanas Saeimā par veselības ministra Daniela Pavļuta (''Attīstībai/Par!'') demisiju "Kas notiek Latvijā?" studijā diskutē politiķi un mediķi. Piedalās Jānis Bordāns (Jaunā konservatīvā partija), Juris Pūce (''Attīstībai/Par!''), Anda Čakša (''Jaunā Vienotība''), Kaspars Gerhards (Nacionālā apvienība), Māris Mičerevskis; Ilze Aizsilniece (Latvijas Ārstu biedrība), Līga Kozlovska (Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācija), Ģirts Briģis (Rīgas Stradiņa universitāte) un Viesturs Kleinbergs (''Progresīvie/Par!'').

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt