Kas notiks ar Krievijas un Baltkrievijas sportistiem olimpiādēs un citās sacensībās?

Gunta Vaičule, Anda Čakša, Žoržs Tikmers, Kārlis Lejnieks, Einārs Fogelis, Zintis Ekmanis, Viesturs Koziols

Jānis Domburs 1.februāris, trešdiena 21:15
Raidījumi
VIDEO. «Kādai jābūt nākamajai valdībai?: kas jādara veselības aprūpē?»
5. decembra diskusijā "Kādai jābūt nākamajai valdībai?: kas jādara veselības aprūpē?" piedalās Renārs Putniņš ("Apvienotais saraksts"), Anda Čakša ("Jaunā Vienotība") un Imants Parādnieks (Nacionālā apvienība), Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētājs Valdis Keris, Latvijas Ārstu biedrības prezidente, ģimenes ārste Ilze Aizsilniece, Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas "Sustento" valdes priekšsēdētāja Gunta Anča un Latvijas Jauno ārstu asociācijas valdes locekle, rezidente uroloģijā Ieva Znotiņa.
VIDEO. «Kādai jābūt nākamajai valdībai: kas jādara izglītībā un zinātnē?»
2. decembra diskusijā "Kādai jābūt nākamajai valdībai: kas jādara izglītībā un zinātnē?" piedalās Anda Čakša ("Jaunā Vienotība"), Rūdolfs Kalvāns (Nacionālā apvienība) un Česlavs Batņa ("Apvienotais saraksts"), kā arī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāja Inga Vanaga, Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Ivars Kalviņš, Latvijas Universitāšu asociācijas izpilddirektors Artūrs Zeps un bijusī izglītības un zinātnes ministre, Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācijas izglītības eksperte Mārīte Seile.
VIDEO. Kas notiek un kam jānotiek jaunās valdības deklarācijas tapšanā?
30. novembra diskusijā "Kas notiek un kam jānotiek jaunās valdības deklarācijas tapšanā?" valdībā iesaistītos politiskos spēkus pārstāv Arvils Ašeradens ("Jaunā Vienotība"), Edgars Tavars ("Apvienotais saraksts") un Uģis Mitrevics (Nacionālā apvienība). Diskusijā piedalās informācijas tehnoloģiju uzņēmuma "Accenture Baltics" vadītājs, fonda atvērtai sabiedrībai "DOTS" valdes priekšsēdētājs Maksims Jegorovs,  Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes profesors Ivars Austers, NVO pārstāve Nacionālajā trīspusējās sadarbības padomē Elīna Pinto un Latvijas Samariešu apvienības direktors Andris Bērziņš.
VIDEO. «Kas notiek ar Valsts prezidenta lomu valdības tapšanā un valsts attīstību?»
16. novembra raidījumā "Kas notiek ar Valsts prezidenta lomu valdības tapšanā un valsts attīstību?" piedalās Valsts prezidents Egils Levits. Diskusijā piedalīsies informācijas tehnoloģiju uzņēmuma "Accenture Latvia" vadītājs, fonda atvērtai sabiedrībai "DOTS" valdes priekšsēdētājs Maksims Jegorovs, Latvijas Kultūras akadēmijas rektore Rūta Muktupāvela, Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes profesors Ivars Austers un zvērināts advokāts, Latgales kongresa lēmumu izpildes padomes priekšsēdētājs Agris Bitāns.
VIDEO. «Kādai jābūt nākamajai valdībai?»: Kā beigsies koalīcijas veidotāju strīdi un kas tiem sekos?"
14. novembra diskusijā ''"Kādai jābūt nākamajai valdībai?": Kā beigsies koalīcijas veidotāju strīdi un kas tiem sekos?" jaunākos pavērsienus valdības veidošanas sarunās iztirzā ''Apvienotā saraksta'' valdes loceklis Māris Kučinskis, Nacionālās apvienības priekšsēdētājs Raivis Dzintars un ''Jaunās Vienotības'' politiķe Inese Lībiņa-Egnere, kā arī tiesību eksperts Edgars Pastars un politologs, sabiedrisko attiecību aģentūras "Mediju tilts" līdzdibinātājs Filips Rajevskis.
VIDEO. «Kas notiek ar jaunās koalīcijas un valdības atbildības jomu sadali un deklarāciju?»
9. novembra diskusijā "Kas notiek ar jaunās koalīcijas un valdības atbildības jomu sadali un deklarāciju?" piedalās Arvils Ašeradens ("Jaunā Vienotība"), Uldis Pīlēns ("Apvienotais saraksts"), Ilze Indriksone (Nacionālā apvienība), kā arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostovskis, biedrības "Latvijas formula 2050" valdes loceklis Gundars Bērziņš, Latvijas Pilsoniskās alianses padomes priekšsēdētājs Georgs Rubenis un Pārresoru koordinācijas centra vadītājs Pēteris Vilks.
VIDEO: «Kādai jābūt nākamajai valdībai?»: Kas notiek koalīcijā – vērtē politologi un žurnālisti
7. novembra diskusijā ""Kādai jābūt nākamajai valdībai?": kas notiek koalīcijā – vērtē politologi un žurnālisti" piedalās Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Sociālo un politisko pētījumu institūta vadošie pētnieki Jānis Ikstens un Juris Rozenvalds, Rīgas Stradiņa universitātes Politikas zinātnes katedras docētāja Lelde Metla-Rozentāle, LTV raidījuma "De facto" žurnālists Ivo Leitāns un "Latvijas Avīzes" Politikas nodaļas vadītājs Māris Antonevičs.
«Kādai jābūt nākamajai valdībai?»: Jānis Domburs analizē – kā reformu koalīciju mēnesi taisīja
Valsts prezidenta un koalīcijas veidotāju "paralēlās realitātes" un jaunrade, "nenotikušo" koalīcijas partneru laipnību apmaiņa, piesaucot komunisma smārdu un Putina propagandu, politiskās virtuves receptes trīs partiju tēmu sarakstu formā, memorands un "aizmirstās" nozares tajā, luksofors un pasaka par balodi, kas ligzdu taisīja, – Jānis Domburs iztirzā pirmo mēnesi koalīcijas izveides procesos.
VIDEO. «Kas notiks un kas nenotiks 14. Saeimā?»
2. novembra diskusijā "Kas notiks un kas nenotiks 14. Saeimā?" "Jauno Vienotību" pārstāv Ainars Latkovskis, Zaļo un Zemnieku savienību – Viktors Valainis,  "Apvienoto sarakstu" – Edgars Tavars, Nacionālo apvienību – Ināra Mūrniece, partiju "Stabilitātei!" – Aleksejs Rosļikovs, partiju "Latvija pirmajā vietā" – Ainārs Šlesers , bet partiju "Progresīvie" – Kaspars Briškens.
Video: Diskusija «Kam un kāpēc vajadzīga jauna – Enerģētikas, klimata un vides ministrija?»
LTV raidījuma "Kādai jābūt nākamajai valdībai?" 31. oktobra diskusijā "Kam un kāpēc vajadzīga jauna – Enerģētikas, klimata un vides ministrija?" piedalās "Jaunās Vienotības" valdes loceklis Arvils Ašeradens, līdzšinējā ekonomikas ministre Ilze Indriksone no Nacionālās apvienības, Māris Kučinskis no "Apvienotā saraksta", biedrības "Zaļā brīvība" valdes priekšsēdētājs Jānis Brizga, enerģētikas lietpratējs Juris Ozoliņš, Ārvalstu investoru padomes Zaļās ekonomikas attīstības darba grupas vadītāja Dace Cīrule un Latvijas Kokrūpniecības federācijas izpilddirektors Kristaps Klauss.