Ķepa uz sirds

Mājas sesks

Ķepa uz sirds

Ko darīt, ja suns paniski baidās no trokšņiem?

Ar ko Albīne pārsteigs komiķi Jāni Skuteli viņa sarunu šovā?

Četrkājainā pilsētniece Albīne šarmanti iejūtas Jāņa Skuteļa šovā

Jānis Skutelis ir komiķis, improvizators, TV šovu vadītājs, īsāk sakot – cilvēks orķestris. Jau vairāk nekā piecus gadus viņš vada arī humora raidījumu “Pusnakts šovs septiņos ar Jāni Skuteli”, kas katru sestdienu redzams arī LTV1. Taču šoreiz šova īpašā viešņa Albīne pārsteidza ne vien skatītājus, bet arī pašu raidījuma vadītāju.

Piecu gadu laikā šovā ir viesojušies mūziķi, aktieri, sportisti un politiķi, bet šoreiz galvenais studijas viesis bija suņu dāma Alba, nu var arī - Albīne. Viņa cer, ka Jānis palīdzēs atrast jaunus, mīlošus saimniekus, tāpēc pirms iešanas ēterā ir mazliet uztraukusies – viss tik jauns un neredzēts.

Visiem studijas viesiem pirms filmēšanas esot viena kopīga iezīme – dilemma, vai piekrist šova vadītāja sagatavotajiem uzdevumiem vai nē. Albīnei ir tikai trīs gadi, un par spīti jau dzīvē pieredzētajam, ka saimnieki izšķīrās un suns kļuva lieks, viņa ir mīļuma un jautrības iemiesojums. 

Albīne bijusi īsts dzīvokļa suns, tāpēc ļoti droši jūtas pilsētnieku vidū – arī uz skatuves.

Izrādās, jokus prot ne tikai Jānis, savus talantus izrāda arī raidījuma īpašā viešņa. Albīne ļoti veiksmīgi vairākas reizes rāda triku, kā paprasīt kārumu. Pēc uzstāšanās uz skatuves abi netraucēti var izrunāties zem četrām acīm un Jānis uztic Albīnei savu noslēpumu, ka tik viegli ar visiem cilvēkiem saprasties nemaz nav.

"Albīnei viss kaut kas ļoti interesē, sirsnīga un mēs esam momentāli draugi," savu pieredzi atklāja komiķis. "Mēs satikām te vēl kādu cilvēku un izrādās, ka tas nav saistīts tikai ar mani, bet Albīnei laikam vienkārši tikai patīk cilvēki. Ar to mēs ar Albīni varbūt nedaudz atšķiramies."

Jānis novērojis, ka visiem – gan vīriešiem, gan sievietēm, ir svarīgi labi izskatīties, pat ja visi to noliedz. Un izrādās, ka tas attiecas arī uz suņiem.

Jānis saka, ka suņiem ir iedzimts aktiermeistarības talants to dabiskās izturēšanās dēļ. Un Albīne nedaudz Jānim atgādina, kādu tautā iemīļotu mākslinieku.

"Albīne man vairāk velk uz tādu Andri Keišu, jāsaka godīgi, bet viņš nav tāds baigi sievišķīgais, kaut gan nevar zināt, bet sirsnīgs gan," saka šova vadītājs. 

Albīnes topošajiem saimniekiem jābūt aktīviem un kustīgiem, lai spētu tikt līdzi sunītes enerģijai. Un, lai gan Jānis atzīst, ka viņam neesot viegli dibināt jaunus kontaktus, te nu ir noticis izņēmums – abi jau ir tik tuvi, ka tiek raudzīta, kāda būs tuvākā nākotne.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti